Amica AGD - opinie

Moderator: Paulina

Re: Amica AGD - opinie

Postautor: naxxaa » 16 paź 2015 04:44

My też jakiś czas temu w jednym z marketów kupowaliśmy indukcję i padło na Amicę, miała lepszy stosunek ceny do możliwości, bo większość płyt była dość „gołych” a w tej jest m.in. opcja do gotowania w brytfannach, a sama płyta w sobie OK., plus że krajowy produkt.
naxxaa
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2015 04:43

Re: Amica AGD - opinie

Postautor: Milka » 25 lis 2015 09:21

Mam u siebie w kuchni wiele sprzętów marki Amica. Mianowicie płytę gazową, piekarnik oraz okap i jestem bardzo z nich zadowolona.Wykonane bardzo porządnie, gotuję codzienine od dwóch lat i nic mi się nie popsuło.Jednoczesnie marka nie ma drogich sprzętów.

Jeśli planowalibyście zrobić zakupy to obecnie najtaniej mają w sklepie rtv Euro agd. Obecnie mają wiele promocji na sprzety oraz można brać sprzęt na raty. Sama zdecydowałam się na takie rozwiązania. Sklep rożłożył mi płatność na raty na ponad 2 lata. OBecnie spokojnie sobie to wszystko spłacam. Praktycznie nie odczuwam dużego wydatku.
Milka
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014 11:38

Re: Amica AGD - opinie

Postautor: kapek » 17 gru 2015 23:52

nie awaryjne i co najważniejsze jest to marka która budowała swój prestiż latami, pamiętam lodówki, zresztą sam mam taką, na avans.pl kupowałem to są niewadliwe sprzęty
kapek
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2015 09:37

Re: Amica AGD - opinie

Postautor: mamowo » 28 sty 2016 15:08

z amica mam zmywarkę, kupioną na electro.pl i jesteśmy zadowoleni z niej. Zmywa ładnie naczynia i garnki. Jest cicha i pobiera mało wody
mamowo
 
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2015 18:39

Re: Amica AGD - opinie

Postautor: Didafu » 05 kwie 2016 20:50

Pracuje w serwisie AGD http://pomoc-agd-krakow.pl- w ostatnim czasie dostajemy dużo sprzętów firmy Amica do naprawy.
Didafu
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2016 20:47

Poprzednia

Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu