Fiolet i parkiet

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Fiolet i parkiet

Postautor: zuza » 12 paź 2009 11:01

Jestem w trakcie urządzania Salonu. Myślę o położeniu jasnego parkietu. Chciałabym też wprowadzić jakieś fioletowe elementy, ale nie wiem czy fiolet pasuje do jasnego parkietu (wyczytałam gdzieś że nie pasuje) proszę o jakąś fachowa odpowiedz. Jakie posadzki dobrze współgrałyby z fioletem?
Awatar użytkownika
zuza
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2009 10:56

Re: Fiolet i parkiet

Postautor: Tender » 14 paź 2009 11:50

Też spotkałem się z opinią, że fiolet się gryzie z drewnem ale jest tu pare njuansów. Wydaje mi się ze wszystko zależy od ocieni fioletu. np jasny parkiet z fioletem biskupim to żeczywiście moze nie byc dobre, ale już np. jasny jesion na podłodze, może w ciekawy sposób przełamywać ciemny fiolet na ścianie. To juz kwestia dobrego smaku i idnwidualnych upodoban
Tender
 
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2009 11:41

Re: Fiolet i parkiet

Postautor: Teneryfa » 14 gru 2009 11:52

Każdy stylista ma swoją opinię i nie należy ich traktować jako wyroczni, chlapnie taki jeden z drugim, że fiolet nie pasuje do parkietu i już co poniektórzy zaczynają się trząść czy nie popełnią jakiegoś styslistycznego fopa :D . Jest tyle odcieni fioletu i tyle rodzajów parkietu, że coś z pewnością się uda dopasować, wystarczy tylko trochę wyczucia smaku

powodzenia w twórczych poszukiwaniach :)
Awatar użytkownika
Teneryfa
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2009 10:02


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu