Gdzie ślub koło Krakowa?

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Gdzie ślub koło Krakowa?

Postautor: baguette » 01 lut 2020 00:14

Szukam sali, najlepiej przy hotelu ale nie musi być. Szukam tutaj https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/sale-weselne/miasto/krakow,299 ale może znacie coś z doświadczenia? Fajnie jakby było niebyt drogie i mogły tam spać osoby, które przyjeżdżają z daleka. Tak do 170zł/osobę wesele.
baguette
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 wrz 2017 16:32

Re: Gdzie ślub koło Krakowa?

Postautor: Natka99 » 13 lut 2020 15:14

Jakiś czas temu byłam u koleżanki na weselu w okolicach opola. Co prawda to nie sam kraków ale jest niedaleko przecież. Wesele rewelacja i jak dobrze pamietam nazwę to było to w aquarele. Sala jest przepiękna, a jedzenie po prostu palce lizać. Nie wiem tylko jak sie przedstawiają u nich ceny, bo jak wspomniałam byłam tylko gościem.
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51

Re: Gdzie ślub koło Krakowa?

Postautor: lilijka80 » 25 wrz 2020 21:09

Może nie koło Krakowa, ale polecam catering we Wrocławiu, który nazywa się Catering Margaret. Sądzę, że na pewno ktoś tu się znajdzie i przyda mu się, że jest takie miejsce we Wrocku, które oferuje zajebiste jedzenie :D
lilijka80
 
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017 14:25

Re: Gdzie ślub koło Krakowa?

Postautor: naczos » 28 kwie 2023 07:36

Polecam zaproponować na imprezie coś mocno nowego, zobaczcie - foodex24.pl/category/kawior
I takimi produktami da się mocno zaskoczyć. To jednak coś innego, klimatycznego, robiącego różnicę.
A czy to Wasz kierunek? Sami oceńcie.
naczos
 
Posty: 44
Rejestracja: 19 sty 2017 14:35


Wróć do Hydepark

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu