Jak urządzić sypialnię?

Moderator: Paulina

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: LozkaWodne » 25 lip 2012 12:10

Na początku zastanów się w jakim kolorze chciałabyś zaaranżować swoją sypialnie. Ja wybrałam kolor czerwony. Ciemne czerwone ściany, kolor nie bije po oczach. Do tego ogromne, metalowe łóżko, z nietypowymi zakończeniami. Na łóżku jasno czerwona narzuta. Drewniana, duża szafa z lustrem, w ciemnym brązie, szafeczki nocne w takim samym odcieniu. No i oczywiście ciemne zasłony. Uwielbiam ten pokój.
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: BasterMeble » 07 sie 2012 08:58

Mi osobiście bardzo się podobają drewniane meble. Dają poczucie ciepła i przytulności. A w połączeniu np z ciemnymi fioletowymi ścianami myślę, że tworzyły by fajną aranżację. Taką napawającą optymizmem
www.baster.pl - meble Black Red White.
Awatar użytkownika
BasterMeble
 
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2012 19:37

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Woonsky » 20 wrz 2012 14:08

Ja mam kręćka na punkcie poduszek. Może naoglądałem się za dużo seriali amerykańskich, gdzie zawsze na łózku jest ich masa. Ostatnio znalazłem kilka fajnych inspiracji, przede wszystkim na portalu pinspire.pl. Można też natknąć się na wiele stron, gdzie ludzie je projektują i sprzedają. Jedną z nich jest np. www.dekoboko.pl. Tam kupiłem m.in. poduszkę z kotami.

Ważne jednak, żeby nie przesadzić i do małego pomieszczenia nie wpakować np. 5 rodzajów poduch. Chociaż tyle ludzi, tyle gustów :)
Woonsky
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2012 09:53

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: KonstantyGąbka » 11 gru 2012 15:24

Polecam zajrzeć
Tutaj.

Meble przede wszystkim charakteryzują się nowoczesnością, egzotyką i oryginalnością.
Wraz z żoną urządziliśmy sobie właśnie sypialnie w ten deseń.

Ciekaw jestem waszych opinii na ten temat.
Załączniki
55314_1302863838.jpg
KonstantyGąbka
 
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2012 10:50

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: słoneczko » 31 maja 2013 09:49

moim zdaniem ma być w sypiali ciepło i przytulnie, ciepłe kolory odpowiednie dodatki na pewno sprawią, że w tym pomieszczeniu będzie panował odpowiedni klimat, a jakby ktoś szukał odpowiednich mebli, czy dodatków do sypialni warto zajrzeć tutaj http://www.wobeline.pl/ na pewno znajdziecie coś, co będzie pasować do pomieszczenia, gdzie najważniejszy jest wypoczynek.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: szalon » 24 lip 2013 09:44

Musisz przemyśleć na samym początku jak rozłożyć meble, gdzie łóżko, szafy itd. Pomyśl czy chcesz sazfę wnękową czy wolnostojącą. Poza tym w jakim stylu? W czy w drewnie czy w czymś innym? To są pierwsze kwestie, o których musisz pomyśleć. Ja osobiście polecam wystrój w drewnie, jest ono najbardziej stylowe i długowieczne. W http://www.urokdrewna.pl/ masz spory wybór mebli do sypialni z litego bukowego i sosnowego drewna. Osobiście polecam buk, ponieważ nie ciemnieje ;) A sklep naprawdę jest świetny, ponieważ ma naprawdę towary wysokiej jakości w cenach bardzo niskich. Łóżka od 400zł nawet dostaniesz ;)
Awatar użytkownika
szalon
 
Posty: 44
Rejestracja: 30 paź 2011 12:41

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: mateo.p84 » 18 lut 2014 21:43

zgadzam sie z przedmowcami. musisz sie zastanowic co to funkcjonalnosci i wlasnie kolorystyki.
mateo.p84
 
Posty: 36
Rejestracja: 04 sty 2014 19:00

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: niki10 » 15 gru 2014 11:54

Zapraszam na stronę, na której znajdziesz wiele ciekawych pomysłów http://www.sztuka-wnetrza.pl
niki10
 
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2014 11:50

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: wiolettanowak » 14 sty 2015 14:10

Po pierwsze i najważniejsze są meble. Z tym nie mam jakoś większego problemu. Przed świętami robiłam remont sypialni w mieszkaniu. Meble miałam od Jurpolu http://www.jurpol-meble.pl/sypialnie,25.html ale nie w meblach problem. Zawsze najdłużej wybieram dodatki. Nigdy nie mogę sie na nic zdecydować :?
wiolettanowak
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2015 13:21

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Ekspert WMB » 10 maja 2015 20:32

Urządzić sypialnie możemy na wiele sposobów. Oprócz wygodnych i ciekawych mebli, warto pomyśleć nad oświetleniem oraz nietuzinkową dekoracją. Do obydwóch opcji idealnie nadaje się sztukateria.
Aby uzyskać ciekawe i nastrojowe oświetlenie to warto wykorzystać fasety oświetleniowe z taśmami LED.

Obrazek

Nietuzinkową dekorację sufitu czy ściany możemy uzyskać dzięki panelom dekoracyjnym 3D, listwom ściennym czy sufitowym, panelom ściennym i wielu innym elementom sztukaterii.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zaletą sztukaterii jest lekkość, łatwość montażu, możliwość malowania oraz łączenia jej z innymi dekoracjami czy materiałami. Dzięki niej możemy stworzyć nietuzinkowe dekoracje dzięki czemu pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru :)
WMB - nowa jakość dekoracji
www.wmb.pl
Ekspert WMB
 
Posty: 34
Rejestracja: 26 mar 2015 13:57

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: myrte » 16 maja 2016 09:20

jestem miłośniczką minimalistycznych wnętrz. Proste, chłodne, w pastelowych odcieniach. Moja sypialnia jest zachowana w szarościach, na jednej ścianie znajduje się taka tapeta. Do tego naprzeciw lózka duże lustra, na podłodze biały dywan i białokremowe zaslony. Meble z szarym lacobelem.
Załączniki
ft_31620433_1000r.jpg
ft_31620433_1000r.jpg (50.63 KiB) Przeglądany 9113 razy
myrte
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2016 09:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Wiesiuuiw » 22 sie 2016 15:30

interesuje mnie podobna kwestia tylko ze chodzi mi konkretnie o lampy do sypialni. Czy mozna gdzies kupic i eleganckie jednoczesnie?
Wiesiuuiw
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2016 11:15

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Kondor » 23 sie 2016 08:28

pewnie że można, czemu by nie. Tylko musisz poszukać i znaleźć interesujące Cię modele. Wtedy wszystko będzie w porządku
Awatar użytkownika
Kondor
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2016 09:23

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Wiesiuuiw » 24 sie 2016 13:31

Ale szukam, szukam i dalej nic. Wczoraj nawet w sklepie patrzylem, nawet ladnie wygladaly, tylko taki klopot, ze cenowo bardzo drogo. Nie na moja kieszen. Teraz szukam po necie, ale nie moge nic konkretnego tez znalezc. Tutaj nikt takich rzeczy nie kupuje?
Wiesiuuiw
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2016 11:15

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Kondor » 25 sie 2016 06:03

moim zdaniem lepiej kupić w sieciowym, choćby tutaj http://www.magiaswiatel.pl/sypialnia. Masz tanie i naprawdę eleganckie lampy. Ja tam kiedyś robiłem zakupy - co prawda interesowały mnie lampy do salonu - ale muszę przyznać, że firma jest godna zaufania. Przywieźli na czas, wszystko było w jak najlepszym porządku
Awatar użytkownika
Kondor
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2016 09:23

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Wiesiuuiw » 26 sie 2016 07:46

Dziekuje, liczylem na taka wlasnie rekomendacje. Bo chwalic sie moze kazdy, a jak przychodzi do realizacji zamowienia, to jest z tym roznie. W takim razie ciesze sie, ze w przypadku tej firmy nie ma sie do czego przyczepic. Niedlugo pewnie sam na wlasnej skorze wyprobuje ich metody dzialania i posiadany asortyment
Wiesiuuiw
 
Posty: 6
Rejestracja: 04 sie 2016 11:15

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: darekbasiak » 20 paź 2016 09:22

Pomyśl może nad jakimś pięknym obrazem nad łóżkiem, zobacz tutaj https://ajzo.pl/obraz-na-sciane-z-motylem te motyle cudownie wyglądają w/g mnie.
Ja osobiście mam fototapetę za zagłowiem taką abstrakcyjną.
darekbasiak
 
Posty: 30
Rejestracja: 02 wrz 2014 09:54

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: Pokojowa12 » 29 sty 2017 17:52

Moim zdaniem w sypiali bardzo dużą rolę odgrywa też oświetlenie. Powinno dawać ciepłe światło. Popatrzcie sobie sobie w LumenPro - http://www.lumenpro.pl/519-lampy-wewnetrzne/s-13/podkategorie-oswietlenie_do_sypialni . Mają duży wybór oświetlenia takiego w sam raz do sypialni :)
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Re: Jak urządzić sypialnię?

Postautor: osebers22 » 17 paź 2017 09:56

Co myślicie o zrobieniu łóżko z palet?
osebers22
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2017 21:48

Poprzednia

Wróć do Sypialnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu