Jak wybierać meble do kuchni

Moderator: Paulina

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: lilijka80 » 31 maja 2017 11:06

Jak już pisałam, u mnie projektem mebli kuchennych zajmował się pan Robert Ciężkowski z firmy Lamix. Przekonał mnie do bieli w kuchni, ja sama wcześniej skłaniałam się ku ciemniejszym kolorom, ale okazało się, że te jasne meble wspaniale rozświetlają i powiększają optycznie moją małą kuchnię. Teraz jest pięknie.
lilijka80
 
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017 14:25

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: modnestol » 22 cze 2018 09:18

Dla mnie najładniejszy jest styl skandynawski. Ale nie chce typowych meblo z białymi frontami na wysoki połys tylko szare. i teraz się zastanawiam czy zrobić je z płyty ma taka kronospan i widziałem już jedną realizację. Czy lakierowane w macie z ramkami.
Myślę aby zamówić je w firmie Modnestol.pl dobrze o nich piszą na necie.
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: Natka99 » 19 wrz 2018 13:31

Nasze szafki robiliśmy na zamówienie bo chciałam mieć takie z efektem postarzenia, coś na styl prowansalski. Fajnie wyszło i pomimo kilu już lat ich uzytkowania wyglądają bardzo dobrze. Problem mamy tylko ze stołem bo musimy kupić większy, ale udało się nam już znaleźć pasujący na mebledoktor24.pl, a oni dopasowali nam świetnie krzesła. Mam nadzieję, że już na początku przyszłego tygodnia dotrą i będę mogła cieszyć się w pewnym stopniu odnowioną kuchnią
Natka99
 
Posty: 46
Rejestracja: 25 paź 2016 10:51

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: sebastian321 » 23 paź 2018 11:55

]My z żoną jesteśmy fanami stylu rustykalnego. Można powiedzieć, że lubimy wnętrza z duszą. :) Do kuchni dobraliśmy blaty z dębu antycznego: https://dlh.pl/blaty-drewniane/blaty-drewniane-krajowe/dab-antyczny.html i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Mamy też super kredens, który kupiliśmy na targu staroci i jeszcze parę innych wiekowych dekoracji.
sebastian321
 
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016 13:46

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: modnestol » 03 lis 2018 16:00

Ja myślę nad czymś takimObrazek
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: modnestol » 14 lis 2018 10:54

A co sądzicie o gniazdkach nablatowych. Jak długo działają przynormalnym urzytkowaniu. I czy są zabezpieczone przed wodą?
modnestol
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 paź 2017 13:20
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Re: Jak wybierać meble do kuchni

Postautor: Pokojowa12 » 28 maja 2019 00:48

Najważniejsze zeby meble byly praktycznie. Było dużo miejsca do przechowywania. Ja u siebie mam takie pod wymiar i bardzo jestem z nich zadowolona. Robiła je dla mnie firma Wiór Płyt z Wyszkowa i są naprawdę super ;)
Pokojowa12
 
Posty: 62
Rejestracja: 13 cze 2012 19:06

Poprzednia

Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu