Jaką wybrać baterię???

Moderator: Paulina

Jaką wybrać baterię???

Postautor: wnuczka » 12 lis 2009 13:45

Wymieniam umywalkę i baterię. Nie wiem tylko czy ma być z korkiem czy bez? Ten sam problem mam z wanną, nie wiem czym się kierować. Znacie jakieś sklepy internetowe?
wnuczka
 
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2009 13:41

Re: Jaką wybrać baterię???

Postautor: zuza » 07 gru 2009 11:09

Z techniką jest tak, że chciał czy nie chciał idzie do przodu i wypiera stare. Co co baterii z korkiem to mam taką u siebie i od 7 lat i sprawuje sie OK. Dla mnie problemem są raczej ciśnieniowe przełączniki prysznica. Nie można puścić mało wody, bo się samo przełącza i mnie moczy. Poza tym się odkręca. Usiłowaliśmy znaleźć baterie, które by miały ten element mechaniczny. Po prostu przełączam i dopóki nie zmienię, to jest tak jak przełączyłam. W starych bateriach tak było... Niestety interesujące mnie rozwiązania udało mi się znaleźć jedynie w bardzo tanich bateriach, a tych nie bardzo bym chciała kupować. Natomiast próba obejścia problemu i zastosowania jakiś czarodziejskich przełączników skończyła się podliczeniem na niebagatelną sumę - tak ponad dwa razy więcej. No cóż, będziemy pewnie zmuszeni pójść za modą i zamontować te nowoczesne ustrojstwa.
Awatar użytkownika
zuza
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2009 10:56


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu