Jaki alarm do domu?

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: WawaRoksana » 27 lut 2014 09:37

Nie korzystałam, ale jeśli masz z netu dobre rekomendacje i dają dobrą cenę + gwarancję, to czemu nie:)
Mój dom, moja sprawa, ale lubię fajne pomysły:)
Awatar użytkownika
WawaRoksana
 
Posty: 139
Rejestracja: 26 lip 2012 22:00

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: mazur » 06 mar 2014 13:51

Obecnie całkiem interesujące rozwiązania posiada w swojej ofercie Satel. Dużą popularnością cieszy się przede wszystkim system Integra 64. Składa się z kilku czujników ruchu, magnetycznych. Gdy ktoś otworzy drzwi lub okno - odpowiednie służby (oraz Ty) zostaną o tym powiadomione. Alarm jest nie do przejścia, ponieważ działała nawet wtedy gdy nie ma zasilania z zewnątrz. Oprócz alarmu warto zainstalować elementy automatyki: bramę wjazdową, garażową, sterowanie temperaturą, oświetleniem czy nawet podlewaniem ogrodu. Zarządzać można z poziomu domu oraz zdalnie, przez internet lub komputer. Dobrze zostało to zobrazowane na tej infografice:
Obrazek
Pochodzi z tego artykułu: http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artyk ... ca-swiata/
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: zuzia.gola » 24 lis 2014 21:56

Jeśli chodzi o sam alarm w domu,to może mąż sam sobie poradzi z montażem, bo części składowe są dostępne. Można też sięgnąć po pomoc profesjonalistów. http://elektrotip.pl proponuje małe alarmy drzwiowo okienne, sygnalizatory i czujniki ruchu. Dobrze przy okazji alarmu zamontować również czujniki i sygnalizatory dymu, czy gazu, są też alarmy poziomu wody. Pytanie, czego państwo chcą do tego domu. Ceny wszystkich części składowych są przystępne, a poczucie bezpieczeństwa bezcenne.
zuzia.gola
 
Posty: 14
Rejestracja: 09 lip 2014 19:35

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: Franciszka » 28 sty 2015 12:45

Tutaj znajdziecie odpowiednie rozwiązania dla domu - http://www.kamery.pl/
Awatar użytkownika
Franciszka
 
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2014 09:06

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: Monka » 04 sty 2016 11:14

Ja korzystałam z usług poznaskiej firmy. http://nietopiel.pl/montaz - u nich zamowiłam alarm i także mi wszystko zamontowali. Świetnie doradzają przed zakupem :)
Monka
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 gru 2015 10:51

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: eAlarmy » 15 sty 2016 12:43

Należy pamiętać, że nie każdy alarm nadaje się do każdego obiektu. W prosty sposób możemy je podzielić według ich rozmiaru. Małe znajdą zastosowanie w garażu, kioskach czy domkach letniskowych, średnie będą odpowiednie dla domu i mieszkania, a duże dla biurowców czy budynków firmowych. Wybierając alarm do domu należy wybierać rozwiązania przewidzianego dla takiego obiektu. Do prostych i niedużych budynków wystarczą niedrogie zestawy alarmowe. Ważnym elementem alarmu są czujki, trzeba przemyśleć ile pomieszczeń i jak chcemy je chronić.
eAlarmy.com.pl - systemy alarmowe i monitoring - sklep internetowy
Awatar użytkownika
eAlarmy
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2015 14:34

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: fixcombra » 24 mar 2016 13:12

My nie mamy alarmu w domu ale chcemy zamówić w najbliższym czasie. Doszliśmy do wniosku, że w dzisiejszych czasach alarm jest koniecznością. Ostatnio w naszej okolicy doszło do dwóch włamań i trochę nas to wystraszyło.
fixcombra
 
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2016 12:56

Re: Jaki alarm do domu?

Postautor: BasiaBasia » 25 mar 2016 07:41

moja koleżanka miała problem z włamaniem. Od tamtej pory też nie wyobrażam sobie własnego domu bez dobrego i solidnego alarmu. Naprawdę szkoda ryzykować. Lepiej kupić i człowiek od razu czuje się taki zdecydowanie bardziej spokojny. Nie ma co panikować, ale strzeżonego Pan Bóg Strzeże
Awatar użytkownika
BasiaBasia
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2016 07:33


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu