Jaki prezent kupić?

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: hiszpanka » 18 lip 2016 12:12

Dla fanów i fanek Myszki Mickey mogę polecić fajny plecak: http://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-skorzany-disney-mickey-mouse-id-962.html
Ma na prawdę unikalny fason, a do tego śmiało pomieści format A4 (super sprawdzi się do szkoły czy na uczelnie). Sama posiadam, a koleżanki dopytują, gdzie mogą znaleźć takie cudo :)
hiszpanka
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2016 12:00

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: terminator » 09 sie 2016 15:19

Jesli nie wiesz jaki prezent kupic to najlepiej kup voucher do jakiegos centrum handlowego i po klopocie :))
Ostatnio zmieniony 31 sie 2016 12:10 przez terminator, łącznie zmieniany 1 raz
terminator
 
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwie 2016 15:27

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: Matyylda » 14 sie 2016 11:24

Zalezy dla kogo ma byc ten prezent. Czasem fajnie jest zakupić jakiś voucher na zabiegi kosmetyczne albo zorganizowac wyjazd do SPA. Bardzo ładne i ciekawe miejsce jesli własnie chodzi o SPA jest na Mazurach w Hotelu Głęboczek. Maja tam zabiegi oparte na produktach z winogron. Z tego co czytałam, to mają również własną winiarnię :) Kazdy znajdzie tam cos dla siebie.
Matyylda
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2016 11:22

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: WiktoriaP » 24 sie 2016 11:40

Ja kupuję ostatnio kazdemu dobrą kawę i filiżankę ładnie ozdabianą do tego :P I wszyscy są zadowoleni zawsze :)
WiktoriaP
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2016 11:37

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: FRANIA » 03 wrz 2016 14:28

A jeśli nie mam pieniędzy na jakiś większy prezent, to sądzicie, że tego typu chwilówki byłyby warte uwagi http://www.banki24.com.pl/ranking-chwilowek/ ? Co na ten temat sądzicie? Z góry wielkie dzięki z wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Czas kiedy zaczynasz mówić, co by się stało gdybyś przegrał, oznacza że już przegrałeś.
Awatar użytkownika
FRANIA
 
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2016 20:21

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: mano25 » 04 wrz 2016 18:42

Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny może być przykładowo zestaw narzędziowy taki jak ten Högerta - http://www.hoegert.com/pl/narzedzia-mechaniczne/zestawy-narzedziowe/zestaw-narzedziowy,-222-szt-detail. Z pewnością przyda się w każdym domu, a dobrej jakości posłuży wiele lat:)
mano25
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2016 21:56

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: Ombre_Clothing » 08 wrz 2016 13:50

Bardzo dobry prezent to prezent praktyczny. I tak tutaj od razu możemy się polecić bez zbędnej bawełny jeżeli postanowicie podarować swoim facetom coś fajnego do ubrania. Czy to sportowy dres dla wieczornych biegaczy czy casualowa marynarka do pracy - znajdziecie u nas naprawdę fajne ubrania w rozsądnych (!) cenach. 
Warto do nas zajrzeć na rozeznanie, a w internecie jesteśmy tutaj -->http://j.mp/Ombre__PL
W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą  8-)  
Jeżeli moda męska to tylko w Ombre --> www.j.mp/Ombre__PL :)
Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2016 13:46

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: TomiLi » 08 wrz 2016 14:22

a czym sie ten Twoj mezczyzna interesuje? na co dzien jest spokojny, bardziej rozrywkowy? Znasz go najlepiej, takze nie powinno stanowic wiekszego problemu kupno mu prezentu. Zazwyczaj mezczyzni lubia sport i motoryzacje. Pokombinuj cos pod ten desen! Mysle, ze na pewno bedzie zadowolony. No chyba, ze na pewno wiesz, ze nie interesuje sie takimi kwestiami, to wtedy musisz wymyslec cos innego. Na pewno dasz rade
TomiLi
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 wrz 2016 14:17

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: kamilkarnowski » 20 paź 2016 11:14

To zależy od zainteresowań danej osoby. Np. moja siostra pasjonuje się malarstwem i ogólnie sztuką, więc zakupiłem jej akcesoria do malarstwa, jakby ktoś potrzebował namiarów na fajny sklep plastyczny to polecam: http://indygo24.pl
Najlepiej jak dana osoba ma jakieś zainteresowania bo wtedy będzie naprawdę zadowolona z prezentu :)
kamilkarnowski
 
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2016 15:03

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: kamilkarnowski » 27 paź 2016 11:12

Ewentualnie można jeszcze kupić kosmetyki, bardzo praktyczny prezent zwłaszcza dla kobiet :) Np. często kupuję żonie coś przez sieć, na gwiazdkę czy dzień kobiet. Tutaj mają nawet fajne ceny kosmetyków:
http://mekam.pl/
Dlatego jeżeli macie problem z prezentem to te dwa pomysły powinny rozwiązać problem, mam nadzieję :)
kamilkarnowski
 
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2016 15:03

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: Lenka888 » 28 paź 2016 08:05

Uważam, że kosmetyki to dość trafny pomysł, sama uwielbiam dostawać je w prezencie, a druga opcja to oczywiście perfumy, też zawsze chętnie je przyjmuję.
Lenka888
 
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2016 08:02

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: dandysek » 16 lis 2016 13:39

Ostatnio dostałem genialny obraz złożony z takich naklejek wypukłych i całość na aluminiowej ramie :D to się chyba mozaika foto nazywa, polecam :)
dandysek
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2016 11:16

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: AraPapuga » 17 lis 2016 11:06

To dość trudne pytanie, ponieważ wszystko zależy od obdarowanej osoby. Jeśli wiesz, czym ta osoba na co dzień interesuje się i jakie ma hobby, to generalnie nie powinno być problemu z wyborem odpowiedniego prezentu. Wiem, że kobiety bardzo lubią dostawać perfumy w prezencie, a mężczyźni na przykład jakieś bilety na mecz
Awatar użytkownika
AraPapuga
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2016 11:01

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: stapka18 » 17 lis 2016 13:22

Za prezentami będę się już rozglądać od teraz, bo przypadkiem można znaleźć najfajniejsze rzeczy:)
stapka18
 
Posty: 31
Rejestracja: 17 lis 2016 13:13

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: Ombre_Clothing » 22 lis 2016 15:00

Obok kosmetyków warto też pomyśleć o ubraniach. Bo przy wyborze odpowiedniego prezentu ważne by pamiętać o jednej zasadzie - praktyczności. Wiemy też, że faceci bardzo przepadają za prezentami w formie ubrania, wiadomo jak sami chętnie robią sobie zakupy ubraniowe ;) I w tej kwestii szczerze się polecamy. Bo znajdziecie u nas i coś dla eleganta i dla faceta, który lubuje się w ubraniach zdecydowanie sportowych. A, że przed świętami przygotowaliśmy masę promocji to można załapać się na naprawdę fajne okazje.
Ale na pewno warto samemu ocenić, a nóż wpadnie Wam w oko nasza estetyka. W razie pytań piszcie śmiało :)
Jeżeli moda męska to tylko w Ombre --> www.j.mp/Ombre__PL :)
Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2016 13:46

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: zaladno » 02 gru 2016 10:41

wszyscy już żyjecie świętami a czy ktoś myślał ile wydajemy pieniędzy na święta ? Polecam wziąć udział w ankiecie, na temat wydatków świątecznych http://bit.ly/2fQL1Ic , warto odpowiedzieć na kilka pytań, ponieważ kto odpowie ciekawie na 12ste pytanie otrzyma ipada. A my po czasie dowiemy się jak Polacy i reszta krajów zwraca uwagę na wydatki świąteczne
zaladno
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2016 23:42

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: AgataLatawczyk » 05 gru 2016 13:26

Ja z kolei polecam rzucić okiem na inspiracje prezentowe typu DIY. Można zaoszczędzić pieniądze, a przy okazji włożyć w prezent dla bliskich serce.
AgataLatawczyk
 
Posty: 16
Rejestracja: 11 paź 2016 09:07

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: Zenon383 » 13 gru 2016 11:18

Ja polecam stronkę oziway.com. Znajdziesz tam wiele produktów z różnych kategorii: produkty dla najmłodszych, zabawki, gry na pc i konsole, książki, perfumy, kosmetyki, chemia dla domu, ubrania,programy dietetyczne, catering, kawa, herbata, suplementy diety i wiele innych. Sprawdzony dostawca, naprawdę można coś wybrać na prezenty dla dziecka i dla dorosłego.
Zenon383
 
Posty: 9
Rejestracja: 13 gru 2016 11:08

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: AntonKon » 21 gru 2016 10:09

Na szczęście takich sklepów internetowych jest bardzo dużo. Wszystko zależy od budżetu. Jak ktoś nie ma pomysłu, to powinno być coś, co będzie pasować do hobby danej osoby.
AntonKon
 
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2016 10:05
Lokalizacja: Chełm

Re: Jaki prezent kupić?

Postautor: GAlutka » 08 sty 2017 12:05

jest już po Świętach...zastanawiam się jaki prezent dostaliście z którego bardzo sie cieszycie, taki naprawdę trafiony? bo ja się pochwalić muszę...;) dostałam weekend w apartamencie w Warszawie https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-Studio/Nowowiejska-81-1 Już go jak widać ogladałam, wygląda fajnie, nie mogę sie doczekać, zorganizujemy sobie jakieś atrakcje na miejscu:) ważne ze czas dla nas bez obowiazków, a Wy?
GAlutka
 
Posty: 28
Rejestracja: 11 sty 2016 15:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu