Jakość mebli Kler

Moderator: Paulina

Jakość mebli Kler

Postautor: Anna Dmuchawiec » 19 lis 2009 13:56

Wybrałam już sobie gusotwny pomarańczowy komplecik do salonu firmy Kler i prosiłabym o opinie dotycząca tak jakości jak i obsługi w razie reklamacji. Kwota jest niebagatelna i wolałabym sprawdzić najpiersz co i jak.
Załączniki
pomarańcz.jpg
Anna Dmuchawiec
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 lis 2009 13:51

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: hetera » 23 lis 2009 13:51

meble są śliczne ,solidnie wykonane,eleganckie i zawsze były moim marzeniem. Mają je znajomi , ja nie mogę sobie póki co na niego pozwolić, skoro sam narożnik, który mi się podobał kosztował ponad 20 tys. Znajmi nie narzekają na jakość, choć z tego co się zorientowałam w necie są różne opinie. Ale to chyba jak na na każdy temat. pozdrawiam
Awatar użytkownika
hetera
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2009 10:32

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: rasiak » 18 gru 2009 12:22

Jeśli chodzi Kler to mogę się wypowiadać jedynie w samych superlatywach. Użytkujemy już od 6 lat. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, są obite materialem, który doskonale się doczyszcza. Bez problemu zeszły nawet bazgroły długopisowe. Z kanapą nie dzieje sie absolutnie NIC! Oczywiście taki mebelek kosztuje, ale są to naprawdę mądrze wydane pieniądze
Awatar użytkownika
rasiak
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2009 10:02

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: Estetka » 21 gru 2009 14:13

Mam skórzany wypoczynek tej firmy od 8 lat. Rzecz jest dośc solidna i dobrze wykonana, wszystko zostało dostarczone w terminie. Niestety po kilku latach na rogach foteli z tyłu skóra sie nieco poprzecierała. Biorąc pod uwagę cenę to chyba nic takiego nie powinno chyba mieć miejsca? Dopuki fotele stoją tyłem do ściany wszystko jest ok, ale jeśli zmieni się aranżacja pomieszczenia (lubie sobie od czasu do czasu coś poprzestawiać) problem stanie się poważny.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Estetka
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 lis 2009 14:55

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: MebloHurt24 » 14 maja 2010 15:08

Teoretycznie nie,ale jeżeli zaniedbasz pielęgnacje skóry to może sie przecierać. Dlatego trzeba uważac i dbac o swój skórzany wypoczynek.
MebloHurt24
 
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010 13:30

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: klient112 » 28 maja 2011 20:40

Przestrzegam każdego przed zakupem mebli w tej firmie . Sześć miesięcy temu zakupiliśmy tam wypoczynek skórzany za około 25 tys . zł dostarczony towar nie spełniał w żadnym wypadku oczekiwań co zostało również na podstawie zdjęć stwierdzone przez samych pracowników firmy Reklamacja została owszem przyjęta po około dwóch kolejnych miesiącach przywieziono komplet jeszcze gorszej jakości na kolejną reklamację szanowna pani dyrektor handlowa która rzekomo specjalnie się zajęła sprawą powiedziała iż ,,powołana komisja nie stwierdziła żadnych wad " No cóż szkoda że szanowna pani nie była przy dostawie podczas której po rozpakowaniu pracownicy tej samej firmy zawstydzili się widząc co przywożą ich relacja była zgoła inna Oczywiście próbując odzyskać pieniądze i żądając zabrania kompletu napotykam się na trudności które zmuszają mnie do wejścia na drogę sądową . Mili Państwo omijajcie z dala ich salony !!!!
klient112
 
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2011 20:37

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: sabrina » 05 sty 2012 15:10

skąd takie złe opinie? kompletnie nie rozumiem, również uważam, że własna pielęgnacja mebli ma duże znaczenie, ale na jakoś mebli KLER nigdy nie powiem złego słowa, a na wysokie ceny dobrym sposobem jest po prostu outlet :) http://www.outletmeblowy.pl/
sabrina
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2012 14:59

Re: Jakość mebli Kler

Postautor: Mets » 05 gru 2016 10:33

Kupiłem sofę Kler 6 miesięcy temu. Meble bardzo ładne, tyle że zupełnie nietrwałe. Gąbka w siedziskach już jest wygnieciona, na łączeniach między siedziskami chyba się przesunęła, bo siadając czuje się deskę która jest pod spodem. Reklamacja zdaniem przedstawiciela Klera jest zupełnie bezzasadna, towar bez wad!
Posiadam także sofę, fotel i ławę Klera z 1999 roku i te meble po 17 latach są w lepszym stanie niż te półroczne. Kler to już nie jest ta sama firma co kiedyś, nie dajcie się Państwo złapać na "tradycję", jej już w tej firmie nie ma.
Mets
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2016 10:25


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu