Konkurs w ramach Etnodizajn Festiwal

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Konkurs w ramach Etnodizajn Festiwal

Postautor: phix » 24 mar 2010 11:22

19 marca, w piątek ruszył konkurs adresowany do projektantów i autorów wzorów użytkowych inspirowanych: tradycją, naturą i kulturą. 50-ciu laureatów konkursu, wyłonionych przez jury konkursowe, będzie mogło nieodpłatnie uczestniczyć w Targach Etnodizajnu (14.-16. maja 2010).

Targi etnodizajnu to nowa formuła targów mająca charakter przeglądu wzorniczego rynku w zakresie produktów inspirowanych tradycją, naturą i kulturą.
Celem targów jest podsumowanie dotychczasowych i rozpoznanie nowych trendów, jakie w polskim dizajnie wyznacza zainteresowanie projektantów tradycyjnym zdobnictwem, technikami rękodzielniczymi, naturalnymi materiałami, ale i mniej dosłownymi odniesieniami do treści lokalnych, które przekładają się na wykorzystanie nowych technologii czy innowacyjnych materiałów.

Zgłoszenia prac do konkursu można przesyłać do 19 kwietnia 2010 roku. Po tym terminie jury konkursowe w składzie: Ewa Gołębiowska (Dyrektor Śląskiego Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie) - przewodnicząca jury, Grażyna Mosio (Muzeum Etnograficzne w Krakowie), Jakub Gołębiewski (ASP Kraków), Przemek Dębowski (grafika, edytorstwo) oraz Joanna Pyda (Communication and Interior Design Menager IKEA Polska), wyłonią 50 laureatów. Wyłonieni z konkursu laureaci-wystawcy będą mogli nieodpłatnie uczestniczyć w Targach Etnodizajnu, organizowanych przez muzeum, w terminie 14-16 maja 2010 roku, prezentując w czasie ich trwania produkty wybrane przez jury konkursu.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://www.etnodizajn.pl/targi-etnodizajnu.html

Obrazek
phix
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2010 11:00

Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu