Kursy projektowania wnętrz-opinie

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Moderator: Paulina

Kursy projektowania wnętrz-opinie

Postautor: Marigold » 21 wrz 2010 19:14

Witam,
Proszę o opinię na temat kursów projektowania wnętrz.

Kto z Was skończył taki kurs? Czy się opłacało? Jak prowadzone były zajęcia? (interesujące, rzeczowe, beznadziejne...) Który z kursów godny polecenia, a który lepiej omijać szerokim łukiem? Czy kurs umożliwia start w tej branży?

Temat myślę przydatny osobom, które chcą nauczyć się podstaw projektowania (z naciskiem na słowo "podstaw", gdyż wszyscy zdają sobie sprawę, że po jednym kursie nie zostaje się wybitnym projektantem...), a z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na studia wyższe. Temat ma stanowić pomoc w odnalezieniu się wśród gąszcza tego typu kursów, kursików...

Uwaga!!!
Proszę o faktyczne opinie osób, które miały do czynienia z takimi kursami lub wypowiedzi osób zajmujących się tą branżą, a nie-reklamy firm oferujących takie czy inne kursy.

Pozdrawiam,
Marigold
Marigold
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2010 18:56

Re: Kursy projektowania wnętrz-opinie

Postautor: kamil1 » 13 lis 2011 10:05

Uczestniczyłam w kursie projektowania wnętrz w Stowarzyszeniu Architektów Polskich organizowany przez firmę Studio Forma w Warszawie, wszystko odbyło się według założenia. Bardzo mili wykładowcy.
Jedne z wykładowców z bardzo dużym doświadczeniem projektowym, prowadził programy telewizyjne o projektowaniu na TVN, co prawda nie chwalą się tym wszystkim ale można być zaskoczonym, poza tym miejsce "bajkowe".
Polecam. Nie miałam wcześniej styczności z projektowaniem i ten kurs traktuje jako wstęp do zmiany zawodu. Zastanawiam się także nad stopniem II. Była u Nas osoba w grupie, która była w innej firmie na kursie i przyszła ponownie, gdyż podobno tam zetknęła się tylko z reklamami - czyli zaproszeni producenci którzy opowiadali o swoich produktach.
Życzę powodzenia w wyborze.
kamil1
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2011 09:56


Wróć do Projektanci i architekci wnętrz

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu