Łupek na jednej ścianie

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Łupek na jednej ścianie

Postautor: hetera » 16 lis 2009 10:35

Chciałabym ozdobić jedną ze ścian w salonie i hall łupkiem, ale nie wiem zupełnie czym się mam kierować, czy wyborze, czy łupek ma jakieś parametry, które wpływają na cenę??
Awatar użytkownika
hetera
 
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2009 10:32

Re: Łupek na jednej ścianie

Postautor: Wujo Dobra RAda » 20 lis 2009 09:41

Już od dawna marzyłam o takim łupku w salonie. Kupując zwracałam uwagę na barwę i na to by nie było ostrych i wystających krawędzi. Jeśli chodzi o nakładanie to jest przyklejany i fugowany tak jak płytki w łazience. Zależało mi na efekcie jak na załączonej focie, wyszło troszkę koślawiej, ale też mi sie podoba:)
Załączniki
370cfa3ba8e0c1fdf471b46cf42d79eb.jpg
Awatar użytkownika
Wujo Dobra RAda
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2009 09:33

Re: Łupek na jednej ścianie

Postautor: Dorotha » 14 gru 2009 09:59

planuje oblozyc lupkiem kominek, od góry do dołu. na dolaczonym zdjeciu to fajnie wyglada, ale wydaje mi sie, ze jako ścianka TV nie bardzo się nadaje tzn. będzie zbyt konkurował z obrazem w tv, dla TV jednak lepiej wybrac bardziej neutralne tło. poza tym łupek to częśc większej całości i taki oderwany od rzeczywistosci bedzie wyglądał nieładnie.
Dorotha
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2009 13:29


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu