Dzisiaj jest 28 mar 2024 12:51

Nowości Nowości dla Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Mapa strony Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz » Forum : Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Wycieraczki gumowe do firmy

Czy to jest odpowiednie rozwiązanie - alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/wycieraczki-gumowe.php ?
W sensie na tyle trwałe, że nie będzie sprawiać problemów i przetrwa długi okres?
Na co polecacie zwracać uwagę, aby to miało ręce i nogi?
Czytaj więcej : Wycieraczki gumowe do firmy | Odsłony : 788 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Styl Boho

Witajcie,
Mam dylemat, jak i co z tym stylem boho. Co do niego pasuje, jakie kolory i wzory. Poradźcie coś.
Czytaj więcej : Styl Boho | Odsłony : 3834 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jakie oświetlenie wybrać ?

Witam
Postanowiłam napisać na forum abyście mi poradzili .Proszę Was o opinię na temat takich lamp :
https://www.multilampy.pl/lampy-wiszace Podoba Wam się? Można takie powiesić w salonie urządzonym w nowoczesnym stylu?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie wybrać ? | Odsłony : 2785 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


programy do projektowania

szukałam takiego wątku ale nie znalazłam. W jakich programach projektujecie wnętrza? Podzielicie się doświadczeniami?
Czytaj więcej : programy do projektowania | Odsłony : 2394 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Studia podyplomowe - architektura wnętrz?

Bardzo proszę o pomoc w wyborze studiów podyplomowych z architektury wnętrz. 
Gdzie warto, a gdzie nie? Poniżej zestawienie, może komuś też się przyda.

Zależy mi na solidnych podstawach w projektowaniu, ale też na elementach aranżacji wnętrz. 
Chciałabym uniknąć rozmytych zajęć zapychaczy w rodzaju historii architektury czy sztuki, bo to wszystko miałam na poprzednich studiach. Szukam dużej ilości godzin praktycznych z projektowania + praca na profesjonalnych programach.
Plan podjęcia takich studiów powstał na dniach - rekrutacja ...
Czytaj więcej : Studia podyplomowe - architektura wnętrz? | Odsłony : 1741 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym

Mam drobny dylemat, stąd moja prośba o pomoc u Was.
Klient przyszedł do nas z prośbą o zaproponowanie jemu fototapety do pokoju ich dzieci. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat około.
Tu póki co jest jasne natomiast pokój jest już urządzony dość...chaotycznie, kolorowo.
Kanapa dziewczynki jest pokryta kolorową tapicerką z taśmami magnetofonowymi natomiast kanapa syna jest z tapicerką, na której natomiast widnieją tablice rejestracyjne. Również w wielu kolorach.
Na podłodze jest szara wykładzina, ...
Czytaj więcej : Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym | Odsłony : 2505 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Strony z konkursami

Dzień dobry,

na jakich stronach najlepiej szukać informacji o aktualnych konkursach
z branży architektury wnętrz? Będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Strony z konkursami | Odsłony : 1458 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Poszukuje Architekta

Witam.
Nasza firma www.skinali.pl wykonuje panele ścienne podświetlane dla biura Toyoty.
Poszukuje Architekta, który chcę mieć w swoim portfolio wykonanie projektu dla takiej wiadomej firmy.
Praca polega na wyborze i dopasowaniu grafiki w już nieistniejącym pomierzeniu.
Osób zainteresowanych proszę o kontakt na tel 735042002 lum mail ananska.skinali@gmail.com
Czytaj więcej : Poszukuje Architekta | Odsłony : 3363 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Pokój dziecka - 10 lat

Ocenicie mi propozycję aranżacji pokoju? Chodzi o dziecko, w dosyć trudnym wieku, więc sami mamy dylematy, czy bardziej postawić w stronę dziecka, czy nastolatka.
Zastanawiam się, czy sam pomysł nie jest do przesady estetyczny i prosty jak na dziecko. A może to już ten etap?

Obrazek
Czytaj więcej : Pokój dziecka - 10 lat | Odsłony : 3741 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Designerskie kręgielnie

Co do designerskich wnętrz to polecam wszystkim architektom i ludziom interesującym się nowoczesnymi, fajnymi wnętrzami kręgielnie produkcji Bowling Centrum Polska,
ponieważ byłem już na trzech ich obiektach, m.in. w Kłodzku, Nysie i bardzo mi się podobało. Aranżują oni wnętrze m.in. w specjalne folie z efektem w świetle UV czy grafiki 3D. Więcej można poczytać na stronie: http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ .A jakimi efektami mogą pochwalić się kręgielnie na których Wy byliście?
Czytaj więcej : Designerskie kręgielnie | Odsłony : 2457 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu