Dzisiaj jest 27 kwie 2024 11:49

Nowości Nowości dla Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Mapa strony Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz » Forum : Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

współpraca

Firma , która sprzedaje włoskie meble nawiąże współpracę z architektami na zasadzie danego procentu ze sprzedaży . Jeśli projektujesz i masz chętnych klientów , którzy zakupią meble u nas to My Ci zapłacimy dane procenty ze sprzedaży .
Czytaj więcej : współpraca | Odsłony : 1850 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


samodzielny design

Co zrobić jeśli sami do końca nie wiemy jak zaprojektować nasze mieszkanie, a chcemy, żeby ono wyglądało wyjątkowo i niepowtarzalnie? Mnie pomogła książka, na która trafiłam w matrasie "Design. Historia projektowania". Można w niej znaleźć ciekawe porady i propozycje . Biorąc pod uwagę jak drogie są usługi projektantów wnętrz to książka za niewielkie pieniądze na prawdę się przydaje
Czytaj więcej : samodzielny design | Odsłony : 4392 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Fundacja Ludzie Jesieni poszukuje architekta !

Fundacja Ludzie Jesieni poszukuje architekta do wsparcia innowacyjnego projektu utworzenia Domu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Siemianicach woj. Sląskie.
Szanowni Państwo, celem naszej Fundacji jest w tym roku uzyskanie pozwolenia na przebudowę Domu. A pozwolenie to przede wszystkim projekty: budowlany i wykonawczy. Koszt takiego przedsięwzięcia na razie jest poza granicą naszych możliwości. Dopóki nie „zrealizują się” granty i nie uzyskamy dotacji, Fundacja musi sobie radzić sama. Dlatego też poszukuję, najchętniej na terenie województwa dolnośląskiego, ...
Czytaj więcej : Fundacja Ludzie Jesieni poszukuje architekta ! | Odsłony : 2053 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Układanie kostki brukowej

Jeżeli potrzebujesz ułożyć kostkę brukowa to zobacz oferty na stronie http://polskastrefa.pl/podkarpackie/uslugi/nieruchomosci/kostka_brukowa_ukladanie zapewne znajdziesz coś dla siebie.
Czytaj więcej : Układanie kostki brukowej | Odsłony : 1527 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Poszukuję architektów, projektantów, dekoratorów.

Get Smarter to serwis, która umożliwia przeprowadzanie szkoleń i konsultacji online. Obecnie serwis dynamicznie się rozwija, dlatego poszukujemy specjalistów z zakresu architektury, projektowania, dekoracji zarówno wnętrz jak i krajobrazów, którzy chcieliby udzielać odpłatnych szkoleń lub porad. Dołączając do społeczności Get Smarter zyskujecie wizerunek eksperta na rynku oraz możliwość odpłatnego dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. To my zajmujemy się pozyskiwaniem odbiorców, zainteresowanych Twoją ofertą. Jeśli masz tylko zacięcie aby dzielić się wiedzą i czujesz się ...
Czytaj więcej : Poszukuję architektów, projektantów, dekoratorów. | Odsłony : 3072 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Projektowanie wnętrz - program Cad Decor Pro

Witam!
Mam do sprzedania bardzo profesjonalny program do projektowania wnętrz Cad Decor Pro.

Więcej info o produkcie na stronie producenta: http://www.cadprojek...-decor-pro.html

Licencję przepisuję na nowego nabywcę.

Można się ze mną także kontaktować telefonicznie: 790 438 855 lub e-mailowo: lnycz82@gmail.com

Pozdrawiam
Łukasz
Czytaj więcej : Projektowanie wnętrz - program Cad Decor Pro | Odsłony : 2288 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Kursy komputerowe Arhicad + Artlantis

Witam, jestem nowicjuszem w projektowaniu wnętrz i chciałabym prosić o radę ludzi zajmujących się tą branżą.

Chodziłam na roczne studium aranżacji wnętrz, jednakże jedynym opanowanym w pełni przeze mnie programem jest Sketch Up. Niestety ten program nie jest wymagany przez potencjalnych pracodawców. W ogłoszeniach pracy widnieją raczej takie programy jak Archicad +Artlantis. Chciałabym zapisać się gdzieś na kurs tych programów w Warszawie, jednak prawie jedyną wyświetlaną propozycją w wyszukiwarce jest Studio Forma.

Stąd też moje ...
Czytaj więcej : Kursy komputerowe Arhicad + Artlantis | Odsłony : 1768 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Styl industrialny

Skąd się wziął, jakie są jego główne cechy? Tutaj wszystkiego się dowiecie https://www.whitehousedesign.pl/styl-industrialny :)
Czytaj więcej : Styl industrialny | Odsłony : 6367 | Odpowiedzi : 7 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


tania dostawa mebli

Cześć, ostatnio urządzałam swoje nowe mieszkanie. Nie mam samochodu i potrzebowałam aby sklep dostarczył mi meble do domu. Okazało się że albo nie ma takiej możliwości albo jest ona bardzo droga. Na facebooku znalazłam stronę „Zamów z ikea.pl”. Jak wiemy w ikea meble są dobre i tanie i do tego okazało się że firma Epaka.pl daje możliwość zamówienia mebli z ikea i dostarczenia ich pod same drzwi. Ta usługa była bardzo szybka i w bardzo ...
Czytaj więcej : tania dostawa mebli | Odsłony : 1817 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Bardzo nieprzyjemna sytuacja z jedną z firm budowniczych

Witam,
Kilka słów wstępu. Prowadzimy firmę Z.H.U. Markas, która działa na rynku od przeszło 16 lat i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Działamy w branży szeroko pojętego budownictwa i można śmiało rzec, iż na tym polu jesteśmy doświadczoną firmą. Jednak to co nas spotkało ostatnio wprawiło wszystkich w firmie w osłupienie. Mówiąc wprost, jak bardzo klienta – czyli nas – potraktowano w bardzo nieprzyjemny sposób przez pokrewną firmę, u której zakupiliśmy produkt. Chcielibyśmy Was przestrzec ...
Czytaj więcej : Bardzo nieprzyjemna sytuacja z jedną z firm budowniczych | Odsłony : 1783 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu