Dzisiaj jest 27 kwie 2024 11:07

Nowości Nowości dla Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Mapa strony Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz » Forum : Wszystko o projektowaniu i aranżacji wnętrz

Architekt wnętrz Warszawa

Witam, ostatnio stałam się szczęśliwą klientką firmy PROJECT-ART z Warszawy a ponieważ już wcześniej śledziłam wiele wątków na tym forum, co stanowiło ukierunkowanie mnie na pomysły i wizję tego czego oczekuję od mieszkania chciałam się z Wami podzielić swoją radością i polecić fachowców: project-art.pl - polecam z czystym sumieniem ! :) gdzieś w realizacjach jest nawet moje mieszkanko.
Czytaj więcej : Architekt wnętrz Warszawa | Odsłony : 1810 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Program do projektowania wnętrz Cad Decor Pro

Witam!
Mam do sprzedania bardzo profesjonalny program do projektowania wnętrz Cad Decor Pro.

Więcej info o produkcie na stronie producenta: http://www.cadprojek...-decor-pro.html

Cena 8900 PLN

Można się ze mną także kontaktować telefonicznie: 790 438 855 lub e-mailowo: lnycz82@gmail.com

Pozdrawiam
Łukasz
Czytaj więcej : Program do projektowania wnętrz Cad Decor Pro | Odsłony : 1612 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Bar dąb + czarne szkło + ?? (co jeszcze by był modny)

Witam serdecznie.

Jestem Barmanem ze swoim Barem na kółkach.

Postanowiłem sobie zrobić sam Bar patrząc na zdjęcia wybrałem dąb i czarne szkło, jakoś najbardziej mi się podobało. Jest małe ALE Bar wygląda fajnie jednak patrząc na niego, czegoś mu brakuje. jakiegoś dodatku który uatrakcyjni go pod imprezy wieczorowe.
Prezentuje się bardzo ładnie, może jest troche za jasny kwiestia oświetlenia.
Jestem przekonany że osoba wprawiona w projektowaniu zauważy o co chodzi, żeby tchnąć w niego to ...
Czytaj więcej : Bar dąb + czarne szkło + ?? (co jeszcze by był modny) | Odsłony : 2065 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Lampki solarne na zacienionym balkonie

Witajcie,

chciałabym zawiesić na poręczy balkonu lampki zasilane energią słoneczną. Lampki działają w ten sposób, że cały dzień ładują się poprzez czujnik (akumulator, nie wiem ;) światła, a po zmierzchu automatycznie się zapalają. Problem w tym, że mój balkon jest praktycznie cały czas w cieniu. Stąd moje pytanie czy lampki będą działały, czy potrzebują pełnego słońca? Chętnie poczytałabym wypowiedzi osób posiadających takie oświetlenie. Dodam, że chodzi o ...
Czytaj więcej : Lampki solarne na zacienionym balkonie | Odsłony : 1105 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Drzwi wewnętrzne wejściowe

Czy zwracacie uwagę na to, jakie drzwi kupujecie do domu? Ja ostatnio widziałam wiele propozycji na: http://www.stolpaw.com.pl . Pewnie każdy znajdzie coś w swoim stylu. Dodatkowo drzwi takie powinny pasować do całej aranżacji wnętrza.
Czytaj więcej : Drzwi wewnętrzne wejściowe | Odsłony : 3853 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Lampy Philips Instyle

Co sadzicie o takich lampach http://www.gitmarket.pl/uploads/assortment_images/midi/a-16575-111622.png
Czy sa warte swojej ceny? Miał ktoś kiedyś?
Czytaj więcej : Lampy Philips Instyle | Odsłony : 1274 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Pomysł na mały i długi balkon

Witajcie,

właśnie zbieram się za urządzanie balkonu. Jest to długa i dosyć wąska przestrzeń. Chciałabym ją zagospodarować tak, by można było zjeść śniadanie na świeżym powietrzu lub usiąść z książką w miłej atmosferze. Nie chciałabym jednak zagracić balkonu. Wystarczyłby jakiś mały stoliczek, dwa niewielkie krzesełka, kwiaty i kilka dodatków, które nadałyby mu przytulnego charakteru. Z racji tego, poszukuję:

1. Pomysłów i inspiracji, najlepiej w formie zdjęć.
2. Informacji gdzie znajdę Małe meble ogrodowe.
3. Kwiatów, ...
Czytaj więcej : Pomysł na mały i długi balkon | Odsłony : 1444 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Wielkanocne inspiracje

Gdzie szukać inspiracji na wielkanocne dekoracje? Właśnie zaczęłam gromadzić pomysły, jak zawsze, chcę by było niebanalnie. Podobają mi się pastele na wiosnę, oto moje znaleziska. Podzielicie się swoimi? :)
Czytaj więcej : Wielkanocne inspiracje | Odsłony : 1349 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jak zaprojektować prosty domek na narzędzia?

Czy stworzenie takiego projektu będzie trudne?
Podpowiedzcie jak to wygląda w praktyce i jaki może być koszt zbudowania takiego domku.
Czytaj więcej : Jak zaprojektować prosty domek na narzędzia? | Odsłony : 3213 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Jaka gładź szpachlowa do wykończenia płyt gipsowych?

Planuję obniżenie sufitu w łazience aby zmniejszyć jej objętość a tym samym, aby było w niej cieplej. Planuję zrobić to przy pomocy płyt kartonowo gipsowych. Jaką gładź zastosować, aby w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności trzymała się ona jak najlepiej?
Czytaj więcej : Jaka gładź szpachlowa do wykończenia płyt gipsowych? | Odsłony : 1503 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu