Dzisiaj jest 28 mar 2024 19:29

Nowości Nowości dla Sypialnia

Mapa strony Sypialnia » Forum : Sypialnia

Relacje w sypialni

Czy zakup kobiecie czegoś takiego jako prezent - erotino.pl/33-wibratory kiedy ja jej nie daję rady, jest dobrym pomysłem?
Jak kobieta może to zinterpretować? Podzielicie się doświadczeniami?
Mam sporo wątpliwości. Chcę dla niej dobrze, ale nie wiem, co to właściwie oznacza...
Czytaj więcej : Relacje w sypialni | Odsłony : 1765 | Odpowiedzi : 0


Woda wodorowa dla osób z nadwrażliwym jelitem.

Czy osoby cierpiące na IBS też skorzystają na tej wodzie http://normotech.pl/maszyna-do-wody-redox/ ? Bo widzę nawet po mamie, że to jest dobry ruch, ale ja akurat mam jelito drażliwe, a ona nie. : P
Czytaj więcej : Woda wodorowa dla osób z nadwrażliwym jelitem. | Odsłony : 2637 | Odpowiedzi : 0


jakie materace piankowe polecacie?

Cześć, jakie materace piankowe polecacie? Gdzie najlepiej kupić? Szukam dużego materaca na małżeńskie łózko.
Czytaj więcej : jakie materace piankowe polecacie? | Odsłony : 2587 | Odpowiedzi : 1


Lampa i klinkiet do sypialni

Szukam kompletu: lampy wiszącej i dwóch klinkietów do sypialni w biało-beżowej, lekkiej tonacji. Zależy mi na tradycyjnych rozwiązaniach i wysokiej jakości produktu. Czy mogę liczyć na jakieś wskazówki?
Czytaj więcej : Lampa i klinkiet do sypialni | Odsłony : 1966 | Odpowiedzi : 1


Lampa która stworzy klimat...

Poszukuję lampy do biało-beżowej sypialni z wiklinowymi dodtakami... Takiej, która stworzy fajny, przytulny klimat. Proszę o inspiracje i rady :)
Czytaj więcej : Lampa która stworzy klimat... | Odsłony : 2698 | Odpowiedzi : 1


Remont pokoju - Umeblowanie

Witam.
W związku z remontem mojego pokoju, chciałbym Was poprosić o pomoc w umeblowaniu. Link do projektu do Sketh'Up'a - http://www.mediafire.com/file/699d0iwon6wpavd/Pok%C3%B3j.skp

Głównie chodzi o umieszczenie biurka i szaf. Na projekcie dałem biurko i szafę w zakątku. Ojciec mówi, aby dać w ten zakątek jedną, dużą szafę (Nie potrzebuję aż tak dużej), a biurko przy oknie, w miejsce łóżka, co będzie skutkować obróceniem go o 90 stopni. Brat zaś z kolei twierdzi, aby wsadzić je pod ...
Czytaj więcej : Remont pokoju - Umeblowanie | Odsłony : 2559 | Odpowiedzi : 2


Lóżka tapicerowane

Co sądzicie o łóżkach tapicerowanych w sypialni?
Czytaj więcej : Lóżka tapicerowane | Odsłony : 5034 | Odpowiedzi : 8


Materac z matą kokosową?

Czytałam, że fajnie jest, jak materac ma wbudowaną matę kokosową.
Czy to rzeczywiście w jakiś widoczny sposób poprawia jego funkcjonalność?
Czytaj więcej : Materac z matą kokosową? | Odsłony : 2227 | Odpowiedzi : 2


Komoda czy szafa w sypialni?

Mamy dość małą sypialnię, dlatego zastanawiam się nad tym czy lepszym rozwiązaniem będzie wstawienie tam komody czy szafy?
Brakuje nam jednocześnie miejsca do przechowywania ciuchów, a szafa wydaje się być bardziej rozsądnym rozwiązaniem...
Czytaj więcej : Komoda czy szafa w sypialni? | Odsłony : 5241 | Odpowiedzi : 6


Stylowa sypialnia niewielkim kosztem

Podpowiedzcie jak można odświeżyć wygląd sypialni niedużym kosztem.
Macie jakieś swoje sprawdzone patenty na takie zmiany?
Czytaj więcej : Stylowa sypialnia niewielkim kosztem | Odsłony : 13428 | Odpowiedzi : 22


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu