Dzisiaj jest 16 kwie 2024 18:57

Nowości Nowości dla Kuchnia

Mapa strony Kuchnia » Forum : Kuchnia

Podłoga w kuchni

Jak myślicie co będzie lepsze do kuchni - kafelki czy specjalne panele? A może macie inne pomysły?
Czytaj więcej : Podłoga w kuchni | Odsłony : 2558 | Odpowiedzi : 1


Wyspa kuchenna

Co myślicie o wyspie w kuchni? Czy jest przydatna, bo np. więcej miejsca do przechowywania, czy to tylko zmarnowane pieniądze?
Czytaj więcej : Wyspa kuchenna | Odsłony : 1411 | Odpowiedzi : 0


Wnętrze kuchni - połączenie

Jak sądzicie, czy pomysł połączenia stylu industrialnego ze stylem rustykalnym nie będzie się gryźć? Podobają mi się oba i zastanawiam się nad nimi. Chętnie poznam Wasze opinie
Czytaj więcej : Wnętrze kuchni - połączenie | Odsłony : 1408 | Odpowiedzi : 0


grzyb i zapachy w kuchni... mam dość

Wiem, że to pytanie może dotyczyć wielu mieszkań, więc proszę o radę. W mojej kuchni rozgościł się grzyb i nieprzyjemny zapach. Wiele razy już zamykaliśmy ją i dezynfekowaliśmy różnymi preparatami. Wydaje mi się, że to wina mieszkania, które stoi obok puste i nieogrzewane... Nie mam już pomysłu jak się pozbyć i grzyba i jego zapachu.. Czytałam o ozonowaniu, ale może coś doradzicie?
Czytaj więcej : grzyb i zapachy w kuchni... mam dość | Odsłony : 2640 | Odpowiedzi : 3


Dylemat kuchni praktycznej

Hej,
Stojąc przed zadaniem wybudowania praktycznej kuchni mam pytanie jak najlepiej umiejscowić agd, zlew aby było to najbardziej funkcjonalne a jednocześnie nowoczesne.
W gotowym projekcie zlew mam pod oknem jednak nie wydaje mi sie by ten pomysł był praktyczny. Trochę się "pomęczyłem" przesuwając szafki w programie ale nadal nie jest to o co chodzi.
Może ktoś ma jakiś pomysły?
Czytaj więcej : Dylemat kuchni praktycznej | Odsłony : 1691 | Odpowiedzi : 0


Mała kuchnia

Hej Forumowicze!

Właśnie zakupiłam swój pierwszy w życiu własny kąt, pomimo wielu zalet ma jedną dosyć dużą wadę- małą kuchnie.
Czy macie może jakieś porady, wskazówki jak zagospodarowac małą przestrzeń kuchenna, powiększyć ją?

Będę wdzięczna
L.
Czytaj więcej : Mała kuchnia | Odsłony : 22333 | Odpowiedzi : 33


Meble kuchenne - uśmiechnij się! :)

Hej,

podczas porannej przeglądu Internetów znalazłam na Joemonsterze śmieszny artykuł, który podpowiada, jak na wszelki wypadek nie urządzać kuchni, żeby nikt nie posądził nas o podszywanie się pod swoją nastoletnią córkę lub nie przypisał nam choroby psychicznej :P

http://joemonster.org/link/pokaz/69295/Pokaz_mi_swoja_kuchnie_a_powiem_ci_kim_jestes_Projektowanie_i_wyposazenie_kuchni
Czytaj więcej : Meble kuchenne - uśmiechnij się! :) | Odsłony : 1995 | Odpowiedzi : 0


Jaką lodówkę wybrać

albo ja jestem ślepa albo nie ma takiego wątku, znalazłam o zmywarkach, płytach itd, ale o lodówkach nie ma...

właśnie jesteśmy na etapie lodówki i zastanawiamy sie co wybrać i nie zwariować, no i oczywiście w rozsądnej cenie. Na pewno szukamy czegoś z No-Frostem, chociaż to juz chyba jest w większości modeli.


Co polecicie?
Czytaj więcej : Jaką lodówkę wybrać | Odsłony : 2378 | Odpowiedzi : 1


Barazza Design zaprasza do współpracy

Barazza Design Polska - producent blatów i frontów ze stali nierdzewnej poszukuje projektantów i architektów wnętrz do współpracy.
Nasza najwyższej jakości stal nierdzewna z pewnością wzbogaci Państwa projekty o nowoczesne rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną:
http://barazzadesign.pl/landing-page - gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. Po wypełnieniu krótkich formularzy, skontaktujemy się z Państwem w celu współpracy na korzystnych warunkach! Można również zgłosić się do nas bezpośrednio na adres e-mail: kontakt@barazzadesign.pl
Czytaj więcej : Barazza Design zaprasza do współpracy | Odsłony : 1810 | Odpowiedzi : 0


pralka w kuchni?

Mamy bardzo małą łazienkę i jest problem z pralką. Na stronie electro.pl wypatrzyliśmy pralkę boscha, żona twierdzi że to jedna z lepszych firm. Ale do łazienki nie wejdzie. Może z biedą zmieści się w kuchni. A może przerobić przedpokój , tylko co w tedy z odpływem ? Co radzicie?
Czytaj więcej : pralka w kuchni? | Odsłony : 5579 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu