Dzisiaj jest 29 mar 2024 05:50

Nowości Nowości dla Garderoba

Mapa strony Garderoba » Forum : Garderoba


Wnęka 2metry - jak rozplanować

Planuję zabudować w najbliższym czasie wnękę szafą, wnęka ma 2 metry, ale ciężko mi to rozplanować. Chciałabym tam zmieścić ubrania, pościel, kartony, trochę butów. Ubrania wiszące i do składania no i bieliznę, najlepiej w szuflady, bo nie mam miejsca na dodatkową komodę w sypialni.

Czy ktoś mógłby polecić jak to zaprojektować, czy może zamówiony konsultant mi pomoże? Czy mam mieć już wszystko gotowe jak przyjedzie?
Czytaj więcej : Wnęka 2metry - jak rozplanować | Odsłony : 4030 | Odpowiedzi : 7


drzwi do garderoby

Garderowa znajduje się w sypialni i zastanawiam się jakie zamontować drzwi, tak by nie zepsuć nastroju wnętrza. Masie jakieś sugestie/pomysły?
Czytaj więcej : drzwi do garderoby | Odsłony : 9524 | Odpowiedzi : 15


Garderoba czy szafa wnękowa?

Witam,
Niedługo zaczniemy urządzać nasz nowy dom, a ja jeszcze nie zdecydowałam się, co wybrać. Czy powinnam zdecydować się na garderobę czy dużą szafę wnękową? A może garderobę przy sypialni i szafę wnękową w okolicach hallu tak, żeby przechowywać tam część ubrań reszty domowników? Liczę na sugestie i porady. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)
Czytaj więcej : Garderoba czy szafa wnękowa? | Odsłony : 44361 | Odpowiedzi : 61


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu