Dzisiaj jest 20 kwie 2024 02:58

Nowości Nowości dla Sufity

Mapa strony Sufity » Forum : Sufity

Wykonanie sufitów podwieszanych i nie tylko

Co na wilgoć w łazience?

Mam straszny problem z sufitem w łazience w dwupoziomowym mieszkaniu. Zbiera się na nim straszna wilgoć, i to nie podczas kąpieli czy wyłącznie zimą. Niestety utrzymuje się większość czasu.

Czy to może być wina złej izolacji?
Czytaj więcej : Co na wilgoć w łazience? | Odsłony : 9820 | Odpowiedzi : 8


sufit w stylu groty

witam wszystkich

szukając ciekawego pomysłu ma zmianę designu pomieszczenia handlowo usługowego trafiłem na design pomieszczenia w stylu groty tutaj jest adres www.solana.pl . zastanawiam się czy taki biznes jest opłacalny jakbym chciał wybudować sobie taka grotę solna. Co sadzicie o moim pomyśle na biznes? jak wam jako przyszłym klientom się to podoba? proszę o porade.

wojtek
Czytaj więcej : sufit w stylu groty | Odsłony : 4427 | Odpowiedzi : 4


sufit podwieszany w łazience

Czy ktoś ma? Co myślicie o takim rozwiązaniu?"
Czytaj więcej : sufit podwieszany w łazience | Odsłony : 7695 | Odpowiedzi : 10


Kolorowy sufit - zaszaleć czy nie?

Czy sufit faktycznie powinien być biały? Kolory ścian- stonowane: beże, szarości , jasne zielenie. Chciałam pomalowac pomieszczenia łacznie z sufitami w jednym kolorzez j.w., ale.. co i rusz spotykam się z opinią , że to zły pomysł. Zaczeło się od Pana Ze Sklepu z Farbami, oparło o rodzinę i znajomych , potwierdziło przez koleżankę-projektanktkę wnętrz. Ze tak lepiej , jaśniej , przestonniej. Ale tak mi cięzko rozstać się z ideą kolorowych sufitów, że pytam: co ...
Czytaj więcej : Kolorowy sufit - zaszaleć czy nie? | Odsłony : 8539 | Odpowiedzi : 10


Kasetony sufitowe

W jaki sposób powinno się zadbać o kasetony? Czy należy myć je na sucho czy na mokro oraz czy można zastosować do tego celu detergenty?
Czytaj więcej : Kasetony sufitowe | Odsłony : 9667 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu