Dzisiaj jest 30 kwie 2024 19:19

Nowości Nowości dla Ściany

Mapa strony Ściany » Forum : Ściany

Ściany z płyt kartonowo-gipsowych, czy są trwałe

Witam, aranżuję sobie mieszkanko na parterze domu w którym kiedyś były zabudowania gospodarcze, zastnawiam się czy postawić na płyty k-g, czy bawić się murowanie. Oczywiście wiem, że solidniej byłoby murować, ale z drugiej strony postawienie stelaży i płyt jest o wiele szybsze i tańsze, pytanie tylko czy takie ściany będą wytrzymałe, i nic się nie będzie z nimi działo? Czy na taką ścianę można położyć płytki? Chciałbym również wydzielić za pomocą takich ścian łazienkę ale ...
Czytaj więcej : Ściany z płyt kartonowo-gipsowych, czy są trwałe | Odsłony : 3133 | Odpowiedzi : 1


Fototapety ?

Witam ,
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem i fototapet . Moje pytanie to czy ktoś się już zetknął z tego typu wystrojem i jakie są wady i zalety takiego rozwiązania ( chodzi mi o salon i pokój dziecięcy ) . Widziałem bardzo fajne wzory w sklepie internetowym Mamita, dzieciakom spodobały by się na pewno te fantastyczne koniki . No cóż , czekam i liczę na bogate wypowiedzi , pozdrawiam.
Czytaj więcej : Fototapety ? | Odsłony : 36133 | Odpowiedzi : 56


Co z tapetami?

Pragne uzyskac informacje jak skautecznie radzic sobie ze zuzywajaca sie tapeta? Male dzieci i male zwierzaki w domu sukcesywnie przyczyniaja sie do pogorszenia stanu tapet, a do remontu jeszcze troche czasu... W jaki sposob mozna zniwelowac dziury w srodku tapety oraz odchodzace fragmenty przy laczeniach?
Pozdrawiam:)
Czytaj więcej : Co z tapetami? | Odsłony : 4812 | Odpowiedzi : 6


Odważne kolory

Zauważyłam ostatnio tendencję wzrostową, jeśli chodzi o użycie coraz to odważniejszych kolorów przy malowaniu ścian. Nie są to już tylko mocne trawiaste zielenie i ostry pomarańcz, ale intensywne fiolety, nabrzmiałe czerwienie a nawet czerń. Zastanawia mnie więc, jakich kolorów powinnam szukać przy dobieraniu elementów wystroju wnętrza w przypadku tak zdeterminowanych barw na ścianach. Proszę o porady i opinię dotyczące tego zagadnienia.
Czytaj więcej : Odważne kolory | Odsłony : 11535 | Odpowiedzi : 18


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu