Dzisiaj jest 28 mar 2024 17:45

Nowości Nowości dla Wykonanie Łazienki

Mapa strony Wykonanie Łazienki » Forum : Wykonanie Łazienki


izolacja jaka najlepsza

witajcie! Mam problem z izolacja, zastanawiam sie czy uszczelki są dobrym rozwiązaniem z problemami izolacyjnymi? jak Wy uważacie ? Potrzebowałbym takich pod wymiar nie wiem czy wiecie gdzie takie mozna zamowić , bo wiadomo zalezy mi na jakości . znalazłem taką ofertę http://www.gumopolis.com.pl/wycinanie.html wydaje sie byc bardzo korzystna, moze ktoś fachowo mi doradzi ?:)
Czytaj więcej : izolacja jaka najlepsza | Odsłony : 1954 | Odpowiedzi : 0


Pralka ładowana z przodu czy z góry?

Jaki typ pralki będzie najlepszy?
Taka ładowana z góry będzie mniejsza, ale ta ładowana od przodu z kolei będzie miała większą pojemność...
Czytaj więcej : Pralka ładowana z przodu czy z góry? | Odsłony : 55629 | Odpowiedzi : 12


Ile was kosztował remont łazienki?

Planuję generalny remont łazienki, wymiana glazury, terakoty, brodzika, umywalki, lustra - no wszystkiego. Łazienka tradycyjna w bloku około 5-6 m kw. Jaki może być koszt takiego remontu? Ktoś z was ostatnio przeprowadzał?
Czytaj więcej : Ile was kosztował remont łazienki? | Odsłony : 8108 | Odpowiedzi : 14


Szukamy dobrych płytek do łazienki

Witam! Latem kupiliśmy z mężem 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu. Zabraliśmy się za remont, bo mieszkanie kupiliśmy od starszej pani , która od lat nic tam nie rozbila. Teraz zabraliśmy się za łazienkę, która jest w naprawdę fatalnym stanie. Poszukujemy funkcjonalnych, a przy tym ładnych i dobrze wykonanych płytek do łazienki.Gdzie najlepiej kupować takie rzeczy w Poznaniu? Podrzućcie jakiś pomysł.Dziękujemy:) A. i W.
Czytaj więcej : Szukamy dobrych płytek do łazienki | Odsłony : 4177 | Odpowiedzi : 4


Jak najlepiej ochronic lazienke przed zawilgoceniem?

Witam,
pytanie jak w temacie, jeśli nie chcę, żeby ściany i strop łazienki zawilgotniały to na jakie rozwiązanie najlepiej się zdecydowac? Co na temat dodatkowej izolacji wodoszczelnej powinienem wiedziec?;>
Pozdrawiam:)
Czytaj więcej : Jak najlepiej ochronic lazienke przed zawilgoceniem? | Odsłony : 3933 | Odpowiedzi : 3


Drewno w łazience?

Zastosowanie drewna w łazience do tej pory kojarzyło mi się jedynie z wielogwiazdkowymi hotelami w tropikach. Ostatnio jednak zaobserwowałem, że coraz częściej stosuje się takie rozwiązanie również u nas. Proszę o informacje, jakie rodzaje drewna można wykorzystać w łazience.
Czytaj więcej : Drewno w łazience? | Odsłony : 28843 | Odpowiedzi : 29


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu