Dzisiaj jest 19 kwie 2024 05:29

Nowości Nowości dla Design, wzornictwo, pomysły

Mapa strony Design, wzornictwo, pomysły » Forum : Design, wzornictwo, pomysły

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Styl Boho

Witajcie,
Mam dylemat, jak i co z tym stylem boho. Co do niego pasuje, jakie kolory i wzory. Poradźcie coś.
Czytaj więcej : Styl Boho | Odsłony : 3852 | Odpowiedzi : 3


Jakie oświetlenie wybrać ?

Witam
Postanowiłam napisać na forum abyście mi poradzili .Proszę Was o opinię na temat takich lamp :
https://www.multilampy.pl/lampy-wiszace Podoba Wam się? Można takie powiesić w salonie urządzonym w nowoczesnym stylu?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie wybrać ? | Odsłony : 2805 | Odpowiedzi : 2


Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym

Mam drobny dylemat, stąd moja prośba o pomoc u Was.
Klient przyszedł do nas z prośbą o zaproponowanie jemu fototapety do pokoju ich dzieci. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat około.
Tu póki co jest jasne natomiast pokój jest już urządzony dość...chaotycznie, kolorowo.
Kanapa dziewczynki jest pokryta kolorową tapicerką z taśmami magnetofonowymi natomiast kanapa syna jest z tapicerką, na której natomiast widnieją tablice rejestracyjne. Również w wielu kolorach.
Na podłodze jest szara wykładzina, ...
Czytaj więcej : Pomysł na aranżację ściany w pokoju młodzieżowym | Odsłony : 2522 | Odpowiedzi : 1


Designerskie kręgielnie

Co do designerskich wnętrz to polecam wszystkim architektom i ludziom interesującym się nowoczesnymi, fajnymi wnętrzami kręgielnie produkcji Bowling Centrum Polska,
ponieważ byłem już na trzech ich obiektach, m.in. w Kłodzku, Nysie i bardzo mi się podobało. Aranżują oni wnętrze m.in. w specjalne folie z efektem w świetle UV czy grafiki 3D. Więcej można poczytać na stronie: http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ .A jakimi efektami mogą pochwalić się kręgielnie na których Wy byliście?
Czytaj więcej : Designerskie kręgielnie | Odsłony : 2471 | Odpowiedzi : 0


Designerskie meble na zamówienie Designerskie meble na zamówienie

Cześć, wiecie może gdzie i komu mozna w Polsce zlecić wykonanie dobrych designerskich mebli? Celowo umieszczam ten wątek w tym dziale ponieważ chodzi mi o ŚWIETNY design.
dziekuję :)
Czytaj więcej : Designerskie meble na zamówienie | Odsłony : 3357 | Odpowiedzi : 2


Wzory na ścianie Wzory na ścianie

Dzień dobry! Prawie każdy urządzając jakieś pomieszczenie dużo uwagi poświęca wystrojowi ścian. A czy próbowaliście malować na nich wzorki? Nawet jeśli ktoś nie ma szczególnych zdolności to może wykorzystać w tym celu specjalne szablony do malowania na ścianie i stworzyć piękne malunki w postaci kwiatów, drzew, zwierząt lub w orientalnych kształtach. Stosowanie takich szablonów gwarantuje udany efekt. Próbowaliście?
Czytaj więcej : Wzory na ścianie | Odsłony : 3709 | Odpowiedzi : 5


Dekoracje na Boże Narodzenie

W tym wątku chciałam podzielić się pięknymi dekoracjami świątecznymi znalezionymi w sieci,do czego i Was zachęcam. Mnie najbardziej urzekają dekoracje w stylu skandynawskim i połączenie czerwieni z bielą. A Was? Macie jakieś pomysły? :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czytaj więcej : Dekoracje na Boże Narodzenie | Odsłony : 2141 | Odpowiedzi : 1


samodzielny design

Co zrobić jeśli sami do końca nie wiemy jak zaprojektować nasze mieszkanie, a chcemy, żeby ono wyglądało wyjątkowo i niepowtarzalnie? Mnie pomogła książka, na która trafiłam w matrasie "Design. Historia projektowania". Można w niej znaleźć ciekawe porady i propozycje . Biorąc pod uwagę jak drogie są usługi projektantów wnętrz to książka za niewielkie pieniądze na prawdę się przydaje
Czytaj więcej : samodzielny design | Odsłony : 4363 | Odpowiedzi : 4


Układanie kostki brukowej

Jeżeli potrzebujesz ułożyć kostkę brukowa to zobacz oferty na stronie http://polskastrefa.pl/podkarpackie/uslugi/nieruchomosci/kostka_brukowa_ukladanie zapewne znajdziesz coś dla siebie.
Czytaj więcej : Układanie kostki brukowej | Odsłony : 1516 | Odpowiedzi : 0


Styl industrialny

Skąd się wziął, jakie są jego główne cechy? Tutaj wszystkiego się dowiecie https://www.whitehousedesign.pl/styl-industrialny :)
Czytaj więcej : Styl industrialny | Odsłony : 6322 | Odpowiedzi : 7


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu