Dzisiaj jest 29 mar 2024 08:06

Nowości Nowości dla Kina domowe, RTV

Mapa strony Kina domowe, RTV » Forum : Kina domowe, RTV


Telewizor do 2000 zł

Cześć szukam telewizora do 2000 zł bez szaleństw około 40-50 cali będzie do małego pokoju musi mieć smartTV
Jakie firmy są najlepsze czytałem że Samsung jest dobry
Czytaj więcej : Telewizor do 2000 zł | Odsłony : 3523 | Odpowiedzi : 2


Telewizor na raty. Gdzie kupić

Czy ktoś orientuje sie gdzie w sklepach oferują telewizory na raty? Zrobiłem sobie pewne rozpoznanie i wszędzie wymagają dodatkowego ubezpieczenia albo dokupienia akcesoriów.
Czytaj więcej : Telewizor na raty. Gdzie kupić | Odsłony : 4412 | Odpowiedzi : 3


Jaki telewizor warto kupić?

Jak w temacie - zastanawiam się nad zmianą telewizora. Ten, który mamy w salonie już młodość ma za sobą, dlatego pora zainwestować w coś nowego. I tu pojawia się pytanie - w co? Sami wiecie, jak szybko trendy teraz się zmieniają. Coś co jest modne dziś za pół roku będzie już nieopłacalne. Na co więc postawić? Znalazłam kilka ciekawych modeli telewizorów na https://www.maxelektro.pl/rtv/ , ale nie wiem czym w ...
Czytaj więcej : Jaki telewizor warto kupić? | Odsłony : 4734 | Odpowiedzi : 4


Uchwyt do TV na ścianę - jaki wybrać?

Przymierzam się do zakupu uchwytu na ścianę do 47" tv philips. Może ktoś poleci jakiś dobry uchwyt do tej marki tv? Zależy mi na tym aby był wytrzymały.
Czytaj więcej : Uchwyt do TV na ścianę - jaki wybrać? | Odsłony : 3535 | Odpowiedzi : 1


Sala kinowa w domu

Witajcie jestem tutaj nowa i potrzebuję Waszej rady. Ostatnio wpadłam na fajny pomysł :) A mianowicie chciałabym przerobić mój niezagospodarowany strych na salę kinową. I w tym momencie pojawia się problem bo nie do końca wiem jak się za to zabrać. Pierwszym etapem na pewno będzie odpowiednie wygłuszenie ścian i zadbanie o dobrą akustykę? Czym to najlepiej zrobić? Wykonywał ktoś z Was samodzielnie taką salę? Byłabym wdzięczny ...
Czytaj więcej : Sala kinowa w domu | Odsłony : 8419 | Odpowiedzi : 5


Odleglosc od telewizora

Witam,
w jakiej odleglosci nalezy ogladac telewizje w zaleznosci od wymiarow (ilosci cali) ekranu?
Czytaj więcej : Odleglosc od telewizora | Odsłony : 14127 | Odpowiedzi : 19


Standardowy stoliczek czy uchwyt

Telewizory LCD stały się już bardzo popularne i są w wielu domach. W takim razie czy powinniśmy nadal korzystać z powszechnych stolików czy raczej zaopatrzyć się w jakiegoś rodzaju uchwyt, który będzie trzymał odbiornik?
Czytaj więcej : Standardowy stoliczek czy uchwyt | Odsłony : 9560 | Odpowiedzi : 12


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu