Dzisiaj jest 29 mar 2024 06:42

Nowości Nowości dla Kuchnia - zabudowy, AGD

Mapa strony Kuchnia - zabudowy, AGD » Forum : Kuchnia - zabudowy, AGD

Pralka w kuchni?

Mam bardzo małą łazienkę, dlatego do tej pory miałam ładowaną od góry. Niestety ostatnio się posypała i muszę kupić sobie nową. Myślałam teraz o takiej ładowanej od frontu, potrzebuję pojemność przynajmniej 6 kg, no i sterowanie najlepiej elektroniczne. Przydało by się, żeby kosztowała tak maksymalnie do 1300 zł. Aktualnie zastanawiam się nad taką https://www.al.to/p/381684-pralka-beko-wre-7612-xww.html - myślicie, że to dobry wybór? Tyle, że martwię się, że będzie zajmować za dużo miejsca i zastanawiam się czy nie ...
Czytaj więcej : Pralka w kuchni? | Odsłony : 2455 | Odpowiedzi : 1


Gdzie kupowaliście sprzęt do kuchni

Cześc. W jakim sklepie kupowaliście sprzet do kuchni? Gdzie mają korzystne ceny?
Czytaj więcej : Gdzie kupowaliście sprzęt do kuchni | Odsłony : 1895 | Odpowiedzi : 0


Piekarnik mikrofala i okap

piekarnik i mikrofala + okap. Jeżeli chodzi o piekarnik i mikrofalę chcę kupić sprzęt tego samego producenta.

Jakie modele polecacie?
Czytaj więcej : Piekarnik mikrofala i okap | Odsłony : 3379 | Odpowiedzi : 4


Gdzie można kupić sprzęt do kuchni na raty

Witam. Proszę wszystkich o porade. Gdzie mogę kupić sprzet do kuchni na raty? W sklepach wszędzie w oim mieście nie ma takiej opcij.
Czytaj więcej : Gdzie można kupić sprzęt do kuchni na raty | Odsłony : 2192 | Odpowiedzi : 1


Lepsza kuchnia gazowa czy elektryczna?

Jakie kuchnie macie u siebie i co możecie o nich powiedzieć?
Jestem ciekawa która opcja jest lepsza i ma więcej korzyści.
Czytaj więcej : Lepsza kuchnia gazowa czy elektryczna? | Odsłony : 6022 | Odpowiedzi : 12


Jaka lodówka dla małej rodziny?

Warto wybierać taką najmniejszą lodówkę, skoro w domu mieszkają tylko 3 osoby?
Czytaj więcej : Jaka lodówka dla małej rodziny? | Odsłony : 4018 | Odpowiedzi : 7


Kuchnie IKEA

nie jestem pracownikiem IKEA i nie wykonuję dla niej żadnych usług, ale po prostu musże się pochwalić.

Zrobiłem sobie kuchnie z ikei w białych lakierowanych frontach z systemem wyciszaczy i jestem zachwycony. Kuchnia wyszła połowę tego cogość chciał za kuchnię na wymiar a meble dobraliśmy tak że kuchnia wygląda jakby była robiona na wymiar.

Fronty błyszczą się ekstra a szuflady i szafki nie pukają i nie stukają . Jest ekstra.

Zastanawiam się czy ja poprostu ...
Czytaj więcej : Kuchnie IKEA | Odsłony : 2954 | Odpowiedzi : 2


Sprzęt do zabudowy

Zastanawiam się właśnie ostatnio nad zabudowaniem sprzętów AGD w kuchni..

Przeczytałem ostatnio ten artykuł i coraz poważniej o tym myślę:
https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprz ... wy-30.html


A jakie jest wasze zdanie? Lepiej zabudować wszystkie urzadzenia ?
Czytaj więcej : Sprzęt do zabudowy | Odsłony : 4063 | Odpowiedzi : 5


Piekarnik - na co warto zwrócić uwagę?

Właściwie to ja w tytule tematu. Wkrótce będziemy kupować nowy piekarnik. Ten, który mamy obecnie jest już dość anachronicznym sprzętem i przydałoby się kupić coś nowoczesnego i solidnego, najlepiej o dużej liczbie funkcji. I tutaj pytanie: czym dobrze byłoby się kierować przy zakupie takiego piekarnika? Na co zwracać uwagę? Jakie funkcje są przydatne?
Czytaj więcej : Piekarnik - na co warto zwrócić uwagę? | Odsłony : 3943 | Odpowiedzi : 4


Pomiary gwarancyjne AGD, ochronne, elektryczne, przeglady

Wykonujemy: pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, przeglądy, pomiary elektronarzędzi, pomiary ochrony przeciw porażeniowej, nadzory, pomiary ochronne, środowiskowe, oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego, wentylacji, temperatury, wilgotności, hałasu. Instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe. Przeglądy elektryczne i odgromowe budynków, dozór, badania, kontrola okresowa, pomiary okresowe, stanowiskowe, ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych, protokoły, kosztorysowanie. Roboty wykończeniowe, sufity podwieszane termatex, dachy papa termozgrzewalna - instalacje odgromowe, usługi, remonty, modernizacja, naprawy, konserwacja, utrzymanie obiektów i ruchu firm, http://www.traczyk.pl ...
Czytaj więcej : Pomiary gwarancyjne AGD, ochronne, elektryczne, przeglady | Odsłony : 2000 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu