Dzisiaj jest 09 maja 2024 17:48

Nowości Nowości dla Oświetlenie

Mapa strony Oświetlenie » Forum : Oświetlenie

Oprawy, źródła światła i inne....

Oświetlenie w pokoju z antresolą

Zastanawiam się jak oświetlic wysoki salon z antresolą. Czy zastosowac górne oświetlenie czy jakieś inne rozwiązania. Trochę przeraża mnie obsługa jakiegoś wysokiego żyrandola. Jestem ciekawy jakie pomysły mieli inni.
Czytaj więcej : Oświetlenie w pokoju z antresolą | Odsłony : 7769 | Odpowiedzi : 11


Jakie oświetlenie w biurze?

Witam,
Pytanie jak w temacie. Interesuje mnie, jakie natezenie swiatla w biurze czy gabinecie najlepiej sie sprawdzi?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie w biurze? | Odsłony : 6829 | Odpowiedzi : 8


Czy opłaca się stosować energoszczędne halogeny?

Pytanie jak w temacie - chodzi mi dokładnie o QR 111 firmy osram ( Halospot energysaver 111 ). Czy takie rozwiązanie przy ok 60 sztukach się opłaca? W sumie cena jest dużo wyższa. Czy ktoś w forumowiczów przeliczał zużycie prądu?
Czytaj więcej : Czy opłaca się stosować energoszczędne halogeny? | Odsłony : 5635 | Odpowiedzi : 2


Żarówki, halogeny czy świetlówki?

Witam,
Jaki typ oświetlenia najlepiej zastosować w mieszkaniu i jakie są różnice między żarówkami, halogenami i świetlówkami? Chciałabym jeszcze się dowiedzieć, gdzie zastosować poszczególne rodzaje świateł i czy to w ogóle ma znaczenie?
Czytaj więcej : Żarówki, halogeny czy świetlówki? | Odsłony : 3914 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10825 • Liczba tematów: 4005 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu