Dzisiaj jest 29 mar 2024 12:40

Nowości Nowości dla Projektanci i architekci wnętrz

Mapa strony Projektanci i architekci wnętrz » Forum : Projektanci i architekci wnętrz

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Wycieraczki gumowe do firmy

Czy to jest odpowiednie rozwiązanie - alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/wycieraczki-gumowe.php ?
W sensie na tyle trwałe, że nie będzie sprawiać problemów i przetrwa długi okres?
Na co polecacie zwracać uwagę, aby to miało ręce i nogi?
Czytaj więcej : Wycieraczki gumowe do firmy | Odsłony : 794 | Odpowiedzi : 0


programy do projektowania

szukałam takiego wątku ale nie znalazłam. W jakich programach projektujecie wnętrza? Podzielicie się doświadczeniami?
Czytaj więcej : programy do projektowania | Odsłony : 2400 | Odpowiedzi : 2


Studia podyplomowe - architektura wnętrz?

Bardzo proszę o pomoc w wyborze studiów podyplomowych z architektury wnętrz. 
Gdzie warto, a gdzie nie? Poniżej zestawienie, może komuś też się przyda.

Zależy mi na solidnych podstawach w projektowaniu, ale też na elementach aranżacji wnętrz. 
Chciałabym uniknąć rozmytych zajęć zapychaczy w rodzaju historii architektury czy sztuki, bo to wszystko miałam na poprzednich studiach. Szukam dużej ilości godzin praktycznych z projektowania + praca na profesjonalnych programach.
Plan podjęcia takich studiów powstał na dniach - rekrutacja ...
Czytaj więcej : Studia podyplomowe - architektura wnętrz? | Odsłony : 1745 | Odpowiedzi : 0


Strony z konkursami

Dzień dobry,

na jakich stronach najlepiej szukać informacji o aktualnych konkursach
z branży architektury wnętrz? Będziemy wdzięczni za wszystkie wskazówki.

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Strony z konkursami | Odsłony : 1462 | Odpowiedzi : 0


Poszukuje Architekta

Witam.
Nasza firma www.skinali.pl wykonuje panele ścienne podświetlane dla biura Toyoty.
Poszukuje Architekta, który chcę mieć w swoim portfolio wykonanie projektu dla takiej wiadomej firmy.
Praca polega na wyborze i dopasowaniu grafiki w już nieistniejącym pomierzeniu.
Osób zainteresowanych proszę o kontakt na tel 735042002 lum mail ananska.skinali@gmail.com
Czytaj więcej : Poszukuje Architekta | Odsłony : 3372 | Odpowiedzi : 5


Pokój dziecka - 10 lat

Ocenicie mi propozycję aranżacji pokoju? Chodzi o dziecko, w dosyć trudnym wieku, więc sami mamy dylematy, czy bardziej postawić w stronę dziecka, czy nastolatka.
Zastanawiam się, czy sam pomysł nie jest do przesady estetyczny i prosty jak na dziecko. A może to już ten etap?

Obrazek
Czytaj więcej : Pokój dziecka - 10 lat | Odsłony : 3751 | Odpowiedzi : 4


Architekt wnętrz Poznań

Witam, mam pytanie czy można się łatwo przekwalifikować z architekta budynków w architekta wnętrz? Słyszałam że jest to możliwe np. architekt Karma Project wkrótce będzie miał taką ofertę. Jakie ewentualnie szkolenia, studia albo kursy warto uzupełnić?
Czytaj więcej : Architekt wnętrz Poznań | Odsłony : 1997 | Odpowiedzi : 0


Projekt, wizualizacja, aranżacja Warszawa

Witam serdecznie,
Poszukujemy osoby która przygotowałaby dla nas przestrzenny projekt mieszkania ( a dokładnie dwóch pomieszczeń). Na duży pokój (ok. 20m) mamy już pomysł i potrzebujemy tylko wizualizacji w calu sprawdzenia jak to będzie finalnie wyglądało (oczywiście wszelkie sugestie mile widziane ) oraz projektu łazienki (ok. 5m)- tutaj mamy już gotowe rozmieszczenie sanitariatów i pomysł na styl, ale nic więcej. Zależy nam aby projekt został wykonany do 24.08. Wszelkie osoby zainteresowane do przygotowania tego typu ...
Czytaj więcej : Projekt, wizualizacja, aranżacja Warszawa | Odsłony : 2079 | Odpowiedzi : 1


Biuro architektoniczne z Zabrza - Baar.pl

Witam,

Założyłem temat aby dodawać wszelkiego rodzaju opinie o biurze architektonicznym Baar.pl z Zabrza.

Strona internetowa: http://baar.pl/
Fanpage na facebooku: http://facebook.com/biurobaar

Mail
: biuro@baar.pl
Tel:. +48 502 083 384

41-800 Zabrze,
ul. Pułaskiego 17

NIP: 648 249 52 55
REGON: 242 964 153


Moja ocena? Cóż.. nasza współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, skorzystałem z usług pracowni Pana Adama Radzimskiego po wcześniejszych rekomendacjach od znajomego, któremu zaprojektował wygląd domu jednorodzinnego.
Efekt był naprawdę oszałamiający, zważywszy na metraż. ...
Czytaj więcej : Biuro architektoniczne z Zabrza - Baar.pl | Odsłony : 2057 | Odpowiedzi : 0


Pracownia Oscar w Rzeszowie

Nasza pracownia od ponad 10 lat zajmuje się projektowanie wnętrz oraz dekoratorstwem. Nasza umiejętności sprostają nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Zrealizujemy Twoje projekty aby Twój końcik wyglądał tak jak sobie wymarzyłeś.

http://www.oscar-dekoracje.pl/
Czytaj więcej : Pracownia Oscar w Rzeszowie | Odsłony : 2055 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu