Dzisiaj jest 24 kwie 2024 06:47

Nowości Nowości dla Łazienka

Mapa strony Łazienka » Forum : Łazienka

Szklane drzwi

Coraz częściej osób robiących remont lub budujące dom zamawiają meble i akcesoria na wymiar. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż np. szafy czy inne meble możemy mieć takie jak chcemy. Wybieramy kolor, materiał z jakiego ma być wykonany dany meble i jak ma dokładnie wygląd , czyli ile ma mieć szuflad itd. Jest to dla większość z nas bardzo komfortowe. Podobnie wygląda sprawa z łazienką. Gotowe elementy to prysznic czy ubikacja, a reszta robiona jest ...
Czytaj więcej : Szklane drzwi | Odsłony : 1697 | Odpowiedzi : 0


Łazienka mała czy duża?

Hej,
na etapie murowania ścian mam dylemat czy powiększyć łazienkę o ok 30cm kosztem pokoju. Teoretycznie w łazience spędza kobieta sporo czasu a w pokoju ? raczej się śpi. Powiększenie łazienki miało by na celu wstawienie kabiny 90cm zamiast 80 cm oraz aby zlew nie był "w drzwiach". No chyba żeby zrezygnować z wanny narożnej i tam wstawić kabinę. Wtedy nie trzeba będzie nic zmieniać. Generalnie na poddaszu tez będzie łazienka ale za ile lat??? ...
Czytaj więcej : Łazienka mała czy duża? | Odsłony : 2343 | Odpowiedzi : 1


Ręczniki

Czy ktoś ma/miał do czynienia z ręcznikami marki Aquanova ? W tym sklpie jest ich sporo http://decoarty.pl/329-reczniki-70x130
Czytaj więcej : Ręczniki | Odsłony : 1704 | Odpowiedzi : 0


Malowanie łazienki?

Pytanie proste - moja żona nalega na malowanie łazienki. Chcemy usunąć kafelki, a efekt po remoncie ma być taki, że połowa powierzchni ścian będzie pomalowana. Wydaje mi się, że to kiepski pomysł pod to pomieszczenie, ale może się mylę? Jakie są Wasze doświadczenia?
Czytaj więcej : Malowanie łazienki? | Odsłony : 3796 | Odpowiedzi : 5


Jak zrobić tanio ładną łazienkę?

Niedawno wybudowałem sobie taki domek letniskowy . Jak się ociepli to zamierzam wziąć się za wykończenie . Na początek biorę się za łazienkę . Niestety mam ograniczone oszczędności i właśnie zastanawiam się jak wykończyć łazienkę relatywnie tanim kosztem . Może macie jakieś sztuczki w tym temacie :)?
Czytaj więcej : Jak zrobić tanio ładną łazienkę? | Odsłony : 2468 | Odpowiedzi : 2


ogrzewanie podłogowe w łazience

Cześć
Zastanawiam się nad zrobieniem ogrzewania podłogowego w łazience
Jakie wady ma takie rozwiązanie? Słyszałem że podobno jest bardziej "oszczędne" od tradycyjnych grzejników. Czy to prawda?
Z góry wielkie dzieki za pomoc :)
Czytaj więcej : ogrzewanie podłogowe w łazience | Odsłony : 2172 | Odpowiedzi : 1


Jakie płytki wybrać do łazienki?

Cześć , jakie waszym zdaniem warto wybrać płytki do łazienki ? Bo w najbliższym czasie mam zamiar zrobić remont ale nie wiem które płytki są obecnie najlepsze w kontekście jakości i relatywnie niskiej ceny
Czytaj więcej : Jakie płytki wybrać do łazienki? | Odsłony : 11760 | Odpowiedzi : 22


Lustro łazienkowe na pilota - LED

Ciekawym sposobem na doświetlenie łazienki są lustra ledowe.
Lustro zakupione w sklepie www.lustraledowe.pl
To producent luster na wymiar z oświetleniem ledowym. Lustra można również wprawiać w płytki.
Czytaj więcej : Lustro łazienkowe na pilota - LED | Odsłony : 2004 | Odpowiedzi : 0


Płytki wielkoformatowe

Czy stosujecie wielki format płytek w urządzaniu łazienek? Czy duże płytki nadają się do naszych typowych łazienek w blokach, czy wyłącznie w większych łazienkach? A może warto przekonać się do dużych gładkich powierzchni? Od pewnego czasu część z naszych producentów wyraźnie wprowadza w swą ofertę wielkoformatową płytkę.
Czytaj więcej : Płytki wielkoformatowe | Odsłony : 2400 | Odpowiedzi : 1


Obniżenie sufitu w łazience

Czeka mnie w najbliższym czasie remont łazienki - chciałbym połączyć to z obniżeniem sufitu przy pomocy płyt k-g. Pytanie jakie wybrać? W łazience bywa czasami wilgotno. Czy może mieć to wpływ na ich żywotność?
Czytaj więcej : Obniżenie sufitu w łazience | Odsłony : 2172 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10823 • Liczba tematów: 4003 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu