Dzisiaj jest 28 kwie 2024 19:45

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Małe dzieci w kuchni

Mam półroczne dziecko i zastanawiam się co będzie jak zacznie chodzić, jak można zabezpieczyć mieszkanie, w szczególności kuchnię przed wszędobylskim szkrabem?
Czytaj więcej : Małe dzieci w kuchni | Odsłony : 2870 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Kuchnia


Wanna wolnostojąca

Przy dość dużym metrażu łazienki myślę czy by nie wstawić wanny wolnostojącej, jaka jest jej przewaga na normalną?
Czytaj więcej : Wanna wolnostojąca | Odsłony : 28285 | Odpowiedzi : 38 | Forum : Łazienka


Światło w łazience

Jak oświetlić niewielką łazienkę czy są jakieś uniwersalne zasady?
Czytaj więcej : Światło w łazience | Odsłony : 9900 | Odpowiedzi : 17 | Forum : Łazienka


jakie drewno zastosować w kuchni?

Jakie drewno sprawdzi się w kuchni, myślę o podłodze i o blatach, chciałem, żeby były utrzymane w tym samym kolorze i żeby nic się z nim nie działo, czy to możliwe?
Czytaj więcej : jakie drewno zastosować w kuchni? | Odsłony : 3096 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Kuchnia


Jak dbać o panele laminowane?

Zorienotowałam się, że panele mają często bardzo długą gwarancje, która wskazuje, że tak naprawdę nie są podatne na zniszczenie. Czy tak jest naprawdę? Jak nalezy dbać o panele, żeby służyły przez długie lata? Zawsze myślałam że drewno jest trwalsze, a teraz już sama nie wiem.
Czytaj więcej : Jak dbać o panele laminowane? | Odsłony : 1841 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Podłogi


Kolory w sypialni

Jakie kolory, bądź zestwienia kolorystyczne są polecane do sypialni. Czy są jakieś uniwersalne zasady dobierania barw do sypialni?
Czytaj więcej : Kolory w sypialni | Odsłony : 23181 | Odpowiedzi : 38 | Forum : Sypialnia


Fornir czy drewno

Wymieniam meble w salonie i rozważam dwie opcje- drewniane i fornirowe. Domyślam się ze fornirowe są dużo tańsze, a jak to wychodzi w praniu, czy fornir jest dużo mnie trwały od drewna? Czy są meble drewniane i dodatkowo fornirowane? Chciałbym podjąc decyzję w ciągu dwóch tygodni toteż proszę o szybciutkie odpowiedzi :D
Czytaj więcej : Fornir czy drewno | Odsłony : 6173 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Mam możliwość połączenia sypialni z łazienką (sąsiadują ze sobą i ścianka jest działowa), ale zastanawiam się nad plusami i minusami takiego rozwiązania. Proszę o sugestie
Czytaj więcej : Chcę połączyć sypialnie z łazienką | Odsłony : 4728 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Sypialnia


Żyrandol w kuchni?

Mam dosyć duża kuchnię i zastanawiam się nad jakimś oryginalnym oświetleniem. Czy można powiesić w kuchni żyrandol? Czy ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem>
Czytaj więcej : Żyrandol w kuchni? | Odsłony : 2775 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Kuchnia


Korek w salonie, haczyk w korku

Będę zrywał panele w salonie i rozważam położenie korka. Z tego co czytam to takie rozwiązanie ma same plusy. Czy aby na pewno? Zastanawiam się. gdzie jest haczyk. Ktoś napisze mi gdzie jest haczyk w korku? :D Aha i będe wdzięczny za jakieś ciekwe zdjęcia korka, może ktoś zaoszczędzi mi pracy przy wyszukiwaniu odpowiedniego wzroru. Oczywiście jeśli w korku nie ma haczyków.
Czytaj więcej : Korek w salonie, haczyk w korku | Odsłony : 1975 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Pokój Dzienny


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10824 • Liczba tematów: 4004 • Liczba użytkowników: 16316



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu