Dzisiaj jest 28 mar 2024 14:27

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

ogrzewanie podłogowe

Dręczy mnie kwestia ogrzewania podłogowego. Wiem że fajnie jest mieć cieple płyteczki, ale czy ogrzewanie takie jest zdrowe? I czy są jakieś pomieszczenia w których takie ogrzewanie nie jest wskazane?
Czytaj więcej : ogrzewanie podłogowe | Odsłony : 13934 | Odpowiedzi : 25 | Forum : Podłogi


szukam czegoś awangardowego na ściany

Lubię nieco awangardowy klimat i szukam czegoś na ścianę, jakiegoś obrazu, ale nie chce zdjęc w antyramach, pejzażyków ani abstrakcji, czy jest coś jeszcze czym można wprwaodzić w mieszkaniu jakiś oryginalny klimacik? Bedę wdzięczny za wszystkie sugestie o ile nie będzie to jeleń na rykowisku:)
Czytaj więcej : szukam czegoś awangardowego na ściany | Odsłony : 35289 | Odpowiedzi : 62 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jaki panel w łazience

Zastanawiam się, jaki panel prysznicowy zainstalować w lazience. jakie wykonczenie jest najtrwalsze, proszę o pomoc
Czytaj więcej : Jaki panel w łazience | Odsłony : 4334 | Odpowiedzi : 5 | Forum : Łazienka


Blat kamienny

Czy ktoś ma blat marmurowy? Zastanawiam się czy nie wymienić mojego zużytego blatu laminowanego, blatem kamiennym, marmurowym właśnie. Czy taki blat dobrze się używa? Proszę o odpowiedzi z własnego doświadczenia. pozdrawiam
Czytaj więcej : Blat kamienny | Odsłony : 1978 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Kuchnia


Jach zharmonizować wnętrze?

Witam mam pewien problem z salonem. Lubię różnorodność wzorów kolorów i materiałów, np. metal i drewno, ale boję się że wystój wyjdzie jakiś taki pstrokaty. Nie ukrywam, że i meble mają różne style
Jak sharmonizować takie wnętrze, żeby jednak stanowiło spójną całość? Co z kolorami ścian? Czy równiez mogę sobie pozwolić na odważne kolory.
Czytaj więcej : Jach zharmonizować wnętrze? | Odsłony : 2144 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Co dodać do płytek w Łazience

Zastanawiam się czy całą łazienke wyłożyć plytkami, czy moze wprowadzić jakieś urozmaicenie, nie wiem co jest teraz na topie. Nie chciałbym żeby było jednostajnie, łaziekna jest średniej wilkości, może uda się coś zakombinować. Czekam na pomysły.
Czytaj więcej : Co dodać do płytek w Łazience | Odsłony : 4831 | Odpowiedzi : 8 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Oświetlenie w pokoju z antresolą

Zastanawiam się jak oświetlic wysoki salon z antresolą. Czy zastosowac górne oświetlenie czy jakieś inne rozwiązania. Trochę przeraża mnie obsługa jakiegoś wysokiego żyrandola. Jestem ciekawy jakie pomysły mieli inni.
Czytaj więcej : Oświetlenie w pokoju z antresolą | Odsłony : 7648 | Odpowiedzi : 11 | Forum : Oświetlenie


Fiolet i parkiet

Jestem w trakcie urządzania Salonu. Myślę o położeniu jasnego parkietu. Chciałabym też wprowadzić jakieś fioletowe elementy, ale nie wiem czy fiolet pasuje do jasnego parkietu (wyczytałam gdzieś że nie pasuje) proszę o jakąś fachowa odpowiedz. Jakie posadzki dobrze współgrałyby z fioletem?
Czytaj więcej : Fiolet i parkiet | Odsłony : 2727 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Tubądzin MACIEJ ZIEŃ

Płytki ceramiczne Tubądzin kolekcja zaprojektowana przez znanego projektanta MACIEJA ZIENIA oferta współpracy dla architektów wnętrz i Klientów detalicznych, zapraszam ..... Dostawa cały kraj, dostępność 7dni, Więcej informacji na http://www.romax.waw.pl , tel 0 500 093 973 , 022 836 10 93
Czytaj więcej : Tubądzin MACIEJ ZIEŃ | Odsłony : 1296 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Biurko

Witam,
interesuje mnie jaki typ biurka uwazacie za najlepsze w niewielkim gabinecie, pelniacym rowniez role biblioteczki?;>
Czytaj więcej : Biurko | Odsłony : 9066 | Odpowiedzi : 14 | Forum : Gabinet


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu