Dzisiaj jest 29 mar 2024 01:33

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

kominek czy piec

zastawiam się czy zaistalowac kominek czy piec, jakie sa zalety i minusy obydwu rozwiazan?
Czytaj więcej : kominek czy piec | Odsłony : 6775 | Odpowiedzi : 8 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Coś jak smeg tylko tańsze

Czy zna ktoś jakieś substytuty smega? Bardzo by mi konweniowała taka chłodziarkozamrazarka jak smeg stylizowany na lata 50, ale nie chce wybulac 4 tys. zna ktos czy nie ma czegoś takiego?
Czytaj więcej : Coś jak smeg tylko tańsze | Odsłony : 1713 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jakieś drewno z ciekawym wzorem

Czy ktoś może mi polecic jakieś drewno z ciekawym wzorem do salonu. Tak żeby stanowiło ozdobę samo w sobie i żebym mógł zaoszczedzic na dalszym wystroju, przecież takie meble muszą byc cholenie drogie, prosiłbym o sugesie najlepiej z jakimiś fotosami. Będe bardzo wdzięczny za wszystkie, nawet najgupsze pomysły
Czytaj więcej : Jakieś drewno z ciekawym wzorem | Odsłony : 3543 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


ludowe wstawki

Czy jest w okolicach łodzi jakiś sklep, gdzie można znaleźć jakieś ludowe wstawki (dywany, serwety, stoły itp), czy mam po prostu szukać w marketach? Chciałbym jakoś ożywić wnetrze, a takie elementy to chyba nie zły pomysł
Czytaj więcej : ludowe wstawki | Odsłony : 2525 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Stalowe lodówki

Witajcie, stwierdziłem że bardzo pasuje mi do kuchni stlowa lodówka, mam już stalowy okap ale boję się czy można ją będzie utrzymać w czystosci, przeciez przy każdym dotkniecu takiej powierzchni zostają slady paluchów, nie wiem jak sobie z tym poradzić. z drugiej srony biała nie za bardzo mi odpowiada. co robić
Czytaj więcej : Stalowe lodówki | Odsłony : 2093 | Odpowiedzi : 2 | Forum : Kuchnia


kabina okrągła czy prysznicowa

Mam za małą łazienkę na wanne i myslę o kabinie, tylko jaką wybrać, okrągłą czy kwadratową, nie do końca wiem jaką wybrać
Czytaj więcej : kabina okrągła czy prysznicowa | Odsłony : 2978 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Łazienka


zalety biokominka

czy warto kupić biokominek? czy ktos ma takie urządzenie? Co ty funkcjonalne?
Czytaj więcej : zalety biokominka | Odsłony : 14437 | Odpowiedzi : 20 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Jakie oświetlenie jest teraz modne?

Urządzam na nowo mieszkanie i zastanwiam się na jakie oswietlenie się zdecydowac? nie chce mis ie wklejac zadnych zdjęc, chodzi mi o taką ogólna orientację co jest teraz trendy?\
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie jest teraz modne? | Odsłony : 10061 | Odpowiedzi : 18 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Fototapety ?

Witam ,
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem i fototapet . Moje pytanie to czy ktoś się już zetknął z tego typu wystrojem i jakie są wady i zalety takiego rozwiązania ( chodzi mi o salon i pokój dziecięcy ) . Widziałem bardzo fajne wzory w sklepie internetowym Mamita, dzieciakom spodobały by się na pewno te fantastyczne koniki . No cóż , czekam i liczę na bogate wypowiedzi , pozdrawiam.
Czytaj więcej : Fototapety ? | Odsłony : 35681 | Odpowiedzi : 56 | Forum : Ściany


Jak doświetlić/oświetlić pokój?

Kurcze, mam dość ciemny pokój i bardzo chciałabym go doswietlic, alebo jakoś lepiej oswietlić, i nie chodzi mi tylko o szczuczne światło, czy są jakieś inne sposoby. Ewentualnie jakie źródło szczucznego swiatła jest najtańsze. Najbardiej zaleazaloby mie na swietle natualnym, ale nie bede przeciez wybijala nowego okna.
Czytaj więcej : Jak doświetlić/oświetlić pokój? | Odsłony : 13638 | Odpowiedzi : 24 | Forum : Oświetlenie


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu