Dzisiaj jest 20 kwie 2024 08:11

Nowości Nowości dla Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Mapa strony Forum.ProjektowanieWnetrz.eu » Forum : Forum.ProjektowanieWnetrz.eu

Projektowanie i Aranżacja wnętrz | forum.projektowaniewnetrz.eu

Jakie posadzki na ogrzewanie podłogowe?

Witam!
Pytanie tak jak w temacie. Jakie posadzki można stosować na ogrzewanie podłogowe? Proszę o ustosunkowanie się również do mniej popularnych rodzajów podłóg jak np.kauczuk.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich użytkowników :)
Czytaj więcej : Jakie posadzki na ogrzewanie podłogowe? | Odsłony : 8579 | Odpowiedzi : 11 | Forum : Podłogi


Projektowanie wnętrz zapraszam

Jestem projektantką wnętrz z wykształceniem kierunkowym i doświadczeniem. Zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej oferty. Wykonuję profesjonalne projekty wszystkich rodzajów wnętrz na terenie Warszawy a także możliwy jest projekt przez Internet.
gutdesign@op.pl
Czytaj więcej : Projektowanie wnętrz zapraszam | Odsłony : 1425 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


Czy warto używać drogich okuć(Blum,Hettich)

Witam!

Otrzymałem wycenę mebli kuchennych i ku mojemu zdziwieniu prawie połowę ceny stanowią okucia! Sprzedawca poleca firmę BLUM, zapewnia, że nie opłaca się sosować tańszych prducentów bo nie są tak trwałe? Czy tak jest faktycznie? Jakie ew. firmy warto rozważyć jako zamienniki?

P.
Czytaj więcej : Czy warto używać drogich okuć(Blum,Hettich) | Odsłony : 26539 | Odpowiedzi : 8 | Forum : Meble na zamówienie


Jakie targi dotyczące wnętrz mieszkalnych warto odwiedzić? Jakie targi dotyczące wnętrz mieszkalnych warto odwiedzić?

Pytanie jak w temacie - dokładnie - jakie targi w Warszawie warto odwiedzić? Gdzie najłatwiej znaleźć dobrych architetków, firmy wykonawcze, dostawców wyposażenia wnętrz?
Czytaj więcej : Jakie targi dotyczące wnętrz mieszkalnych warto odwiedzić? | Odsłony : 1600 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Design, wzornictwo, pomysły


Tańsza alternatywa dla Ceresit CN 72

Witam!

Potrzebuję ok 200 worków wylewki samopoziomującej. Wykonawca poleca zaprawę firmy ceresit CN 72. Tylko, że kosztuje ok 80 pln za worek czyli suma to - 16000 - masakrycznie dużo! Czy ktoś zna jakieś tańsze i równie dobre rozwiązanie? Wykonawca się tłumaczy, że nie gwarantuję za inne, tańsze wylewki.

Ciekawa jestem czy tak jest faktycznie czy po prostu mój wykonawca z lenistwa nie szuka innych tańszych rozwiązań.
Czytaj więcej : Tańsza alternatywa dla Ceresit CN 72 | Odsłony : 1676 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Podłogi


Blat + umywalka z Corianu( Kerrock)

Jak wygląda sprawa trwałości blatów i umywalek wykonanych z corianu? Czym różni się corian od kerrock?

Aranżacje kuchenne z wykorzystaniem tych materiałów są bardzo efektowne - ciekawa jestem czy jest to również praktyczne. W sumie jest to jakiś rodzaj plaskiku - nie chce mi się trochę wierzyć że ,,chemia" czyszcząca tego nie uszkodzi.
Czytaj więcej : Blat + umywalka z Corianu( Kerrock) | Odsłony : 6579 | Odpowiedzi : 6 | Forum : Kuchnia


Jakie meble do pokoju dziecka?

Witam!

Mam pytanko - czy warto robić meble na zamówienie(szafy, biurko) do pokoju dziecka? W sumie wybór w sklepach jest duży ale i tak nie ma tego czego potrzebujemy.
Czytaj więcej : Jakie meble do pokoju dziecka? | Odsłony : 51755 | Odpowiedzi : 69 | Forum : Pokój Dziecka


Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni?

Witam serdecznie!

Jakie oświetlenie jest w tej sypialni http://projektowaniewnetrz.eu/index.php ... #ubiqimage

Halogeny czy diody led - gdzie ew. można to kupić i jak się montuje?
Czytaj więcej : Jakie oświetlenie zastowano w tej sypialni? | Odsłony : 3602 | Odpowiedzi : 3 | Forum : Sypialnia


Długie terminy na baterie dornbracht

Otrzymałem info ze sklepu o terminach oczekiwania na baterie dornbracht - 10 tygoni - niezła masaktra. Czy gdzieś ( poza wawą ) można dostać armaturę dorbrachta szybciej? To chyba nie jest normalne..
Czytaj więcej : Długie terminy na baterie dornbracht | Odsłony : 1866 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Łazienka


Szukam projektanta wnętrz z Łodzi

Witam!

Szukam odpowiedzialnego architekta do aranżacji wnętrz w Łodzi. Kogo warto wybrać a kogo unikać?
Ktoś w forumowiczów ma już jakieś doświadczenia :)
Czytaj więcej : Szukam projektanta wnętrz z Łodzi | Odsłony : 24231 | Odpowiedzi : 35 | Forum : Projektanci i architekci wnętrz


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 10822 • Liczba tematów: 4002 • Liczba użytkowników: 16316

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu