Miejsce pracy w domu

Moderator: Paulina

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: sebastian321 » 08 cze 2016 13:07

Miejsce do pracy w domu powinno być przede wszystkim oazą spokoju, przestrzenią inspirującą, ale nie rozpraszającą uwagi. Najlepszym rozwiązaniem będzie urządzenie takiego pomieszczenia w stylu minimalistycznym. Istotne jest także dobre oświetlenie, które sprzyja efektowej pracy. Oprócz światła dziennego postawiłbym także na oświetlenie punktowe – może kinkiety? Wydaje mi się, że coś takiego może się sprawdzić: http://www.britoplighting.pl/Produkty,3830/Kinkiety_i_oswietlenie_br_akcentujace/Rogna
sebastian321
 
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016 13:46

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: fakitorix » 10 cze 2016 19:53

Strefa pracy powinna być wyraźnie oddzielona, sygnalizując domownikom, że to miejsce należy do freelancera. Takie wydzielenie przestrzeni jest również zabiegiem dekoracyjnym – nie musimy przemalowywać całego pokoju na barwy sprzyjające skupieniu. Wystarczy, że zmienimy kolor jednej ze ścian.

Ciekawy efekt uzyskamy operując neutralnymi, sprzyjającymi koncentracji kolorami: wyrafinowanym grafitem szarym czy śródziemnomorskim niebieskim. Z pomocą takich barw możemy w salonie przeprowadzić efektowną, kolorystyczną gradację – od odcieni jasnych w strefie pracy, po intensywne i szlachetne w salonie.
fakitorix
 
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2016 19:47

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: lovalsky » 05 sty 2017 10:11

Podoba mi się pomysł, aby wydzielić takie miejsce np. poprzez ściankę działową albo jakiś ciekawy rodzaj parawanu. A jeśli nie ma takiej możliwości, no to trudno - trzeba sobie radzić inaczej. W każdym razie, jeśli naszym miejscem pracy jest biurko z komputerem, to na pewno powinniśmy mieć wygodny fotel i dobre oświetlenie. Ja osobiście najchętniej pracuję przy dwóch lampkach biurkowych, bo lubię, gdy jest jasno.
lovalsky
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2017 15:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: MaciejSZ » 11 sty 2017 08:38

Ścianka działowa to naprawdę bardzo dobry pomysł, który znajduje zastosowanie w wielu mieszkaniach. Mam szwagra, który bardzo dużo pracuję w domu i korzysta właśnie z takiego patentu i naprawdę bardzo sobie go chwali
Awatar użytkownika
MaciejSZ
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 sty 2017 08:31

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: Super Sofa » 07 mar 2017 16:11

Urządzając domowe biuro nie zapomnijmy o wygodnym miejscu do relaksu. Obszerny, komfortowy fotel to idealny mebel do wypoczynku w ciągu pracy. Z pewnością stanie się efektownym dodatkiem w każdym wnętrzu. Polecamy bardzo wygodny fotel Hollywood - można oprzeć głowę o zagłówek i rozprostować nogi na praktycznym, rozkładanym podnóżku.
Zapraszamy na http://www.super-sofa.pl/oraz do naszego salonu stacjonarnego, który znajduje się w Ośnie Lubuskim - jesteśmy polskim producentem mebli. W naszej ofercie posiadamy między innymi łóżka drewniane i tapicerowane, narożniki, sofy, fotele oraz komplety wypoczynkowe.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl
Awatar użytkownika
Super Sofa
 
Posty: 10
Rejestracja: 15 cze 2016 19:11

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: DawidPotul » 15 mar 2017 10:04

Ja miejsce do pracy wydzieliłem http://www.teak-art.pl/ parawanem firmy Teak art Piotr Mleczkowski, tel. +48 511 802 104.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2017 12:08 przez DawidPotul, łącznie zmieniany 1 raz
DawidPotul
 
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2016 09:42

Re: Miejsce pracy w domu

Postautor: totui » 20 mar 2017 18:46

Prowadzę biuro w domu. Często też przyjmuje interesantów, mam to szczęście, że przy projektowaniu domku znalazło się odrębne miejsce na moje biuro. Jeśli chodzi o wyposażenie to ja lubię klasyczne wnętrza bez zbędnych drobiazgów. Uznałam jednak, że muszę poczynić pewne kroki by klienci polecali mnie dalej. Ustawiłam więc przy wejściu [url=http://plexiland.pl/oferta/produkty/stojaki-na-ulotki/]stojaki na ulotki[/url] . Ekspozytory prezentują się bardzo dobrze. Są solidnie wykonane i łatwe w utrzymaniu czystości. Poza tym, te które ja wybrałam mają kilka przegródek dzięki czemu mogę ułożyć wszystko tematycznie
totui
 
Posty: 64
Rejestracja: 02 lut 2017 12:46

Poprzednia

Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu