Mieszkanie 70m

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Mieszkanie 70m

Postautor: lukasz » 18 gru 2010 19:17

Witam,
Właśnie kupuję mieszkanie i powoli zastanawiam się jak je urządzić. Ponieważ nie mam doświadczenia w takich rzeczach prośba podpowiedzcie jakiś pomysł albo czego nie robić w takim mieszkaniu. Mieszkanie nie jest duże więc nie chcę go zagracać. W załączniku zaznaczyłem czerwoną linią dwie wnęki w których chciałbym wstawić szafy typu Komandor. Zaznaczyłem też ścianę na której będzie wisiał telewizor, btw. co zrobić z kablem zasilania, kablem od anteny przy wiszącym TV żeby nie było ich widać? Z kuchni jest przejście do salonu, początkowo chciałem to zamurować, ale zacząłem się zastanawiać żeby jakoś je zagospodarować. Póki co w mieszkaniu będzie mieszkać para 30latków + kot :) docelowo jeszcze dwoje dzieci. Wstępnie jeden pokój będzie naszą sypialnią, drugi będzie dla dzieci a salon salonem. Jednak później każde dziecko będzie chciało mieć swój pokój i trzeba będzie z salonu zrobić sypialnię :/ Ważne - potrzebuję kąta gdzie spokojnie mogę siąść z laptopem.
Załączniki
Mieszkanie.jpg
lukasz
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2010 19:01

Re: Mieszkanie 70m

Postautor: bierk » 29 sie 2014 07:31

70 m kw to duże. Ja mam 55m i uważam, że jest duże a co dopiero 70. Gratuluję.
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Mieszkanie 70m

Postautor: fornir » 30 sie 2014 14:22

Faktycznie dużym ułatwieniem może być ścianka działowa.
Poza tym 70mkw to dość dużo jak na mieszkanie, więc bym się nie martwiła na zapas
fornir
 
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2014 08:26


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu