Motywy orientalne na parawanie

Moderator: Paulina

Motywy orientalne na parawanie

Postautor: kyci-kyci » 25 wrz 2009 16:35

Postanowiłam urządzić mój pokój w stylu orientalnym - szczególnie pociąga mnie Kraj Kwitnącej Wiśni. Bardzo spodobał mi się ostatnio parawan bambusowy, zdobny w motywy, kojarzące się nieodparcie z tym jakże słonecznym i egzotycznym krajem. Czy tego typu gadżet nie wpłynie negatywnie na zagospodarowanie przestrzeni i nie zaburzy mojego codziennego rytmu? Ponadto już wcześniej zakupiłam żyrandol w motywy kwiatowe, który rzuca sporo cienia na kąty pomieszczenia, wskutek czego boję się, by mój pokój dzienny nie zmienił się w pokój cienny...

Proszę o radę i pozdrawiam wszystkich zainteresowanych :)
Ostateczny Krach Systemu Korporacji!
kyci-kyci
 
Posty: 5
Rejestracja: 22 wrz 2009 15:58

Re: Motywy orientalne na parawanie

Postautor: boej » 12 paź 2009 09:51

Łączenie motywów jest kwestia bardzo delikatną. Jeśli masz już motywy kwiatowe, to dodatkowe wprowadzenie motywów orientalnych może wywołać poczucie chaosu, motywy będą się wzajemnie zakłócać. Jeśli już decydujemy się na motywy roślinne, to można do nich dodać np motywy geometryczne. pozdrawiam
Awatar użytkownika
boej
 
Posty: 14
Rejestracja: 13 kwie 2009 11:47


Wróć do Pokój Dzienny

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu