ogrzewanie podłogowe

Panele, podłogi gotowe drewniane, terakota i inne rodzaje podłóg

Moderator: Paulina

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: Lahma-SPA_Vision » 09 lis 2015 16:48

Ogrzewanie podłogowe można stosować pod drewno, parkiet itd, nie ma żadnych przeciwwskazań by prawidłowo zrobiona podłogówka nie mogła być łączona z drewnem. Chociaż znam człowieka, co puszcza w podłogę 60 stopni bo lubi jak mu gorąco w stopy, to wtedy może być różnie, ale normalnie to woda ma koło 30 stopni...
I absolutnie może być wykonywana w sypialniach;)
[mówi to użytkownik domu z podłogówką po całości, zrobioną własnoręcznie zresztą]
Lahma-SPA_Vision
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2015 14:56

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: Tom-asz » 22 lis 2015 16:06

Dobra alternatywa dla mieszkań w starym budownictwie ogrzewanym piecami.
Tom-asz
 
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2012 18:57

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: Daniol » 30 sie 2016 09:24

Sama myślałam o takim z http://www.immergas.com.pl/Produkty,4811/SYSTEMY_INSTALACYJNE_OGRZEWANIE_PODLOGOWE - znajomy z branży mi polecił. Fajne rozwiązanie, bo zabudowań żadnych nie widać a i temperatura jest rozłożona równomiernie. Z tym, że ja bym na nie kładła jednak płytki.
Daniol
 
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2014 13:47
Lokalizacja: Racibórz

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: cypisek » 26 lut 2017 19:11

słuchajcie ja chce się zdecydować na ogrzewanie gazowe, zastanawiam się czy mogę przy tego rodzaju ogrzewania zrobić podłogowe? Obliczałem koszta, dzierżawienie zbiornika jest dużo tańsze niż kupno, a ogrzewanie gazowe dużo bardziej komfortowe i czyste od węglowego. Najkorzystniej wyszło mi dzierżawić od amerigas, ktoś ma od nich zbiornik? Ogrzewanie podłogowe chciałbym zrobić w łazience i w pokoju u dziecka.
cypisek
 
Posty: 12
Rejestracja: 25 lis 2016 11:11

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: lilijka80 » 11 maja 2017 08:58

Ogrzewanie podłogowe jest zdrowe, u nas robiła to firma z Łodzi, na ich stronie możesz poczytać o mitach dotyczących ogrzewania podłogowego: http://appiatechnical.pl/ogrzewanie-podlogowe/
Krótko mówiąc, to bzdura, że nogi puchną i takie tam. Ogrzewanie podłogowe jest bardzo dobre dla alergików.
lilijka80
 
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017 14:25

Re: ogrzewanie podłogowe

Postautor: Polak » 17 maja 2017 08:19

Ogrzewanie gazem może i jest opłacalne, ale przede wszystkim w przypadku niewielkich, dobrze ocieplonych domów. W przypadku znacznie większych budynków, lepiej sprawdzają się klasyczne formy ogrzewania. Sam mam ogrzewanie podłogowe w 2 pomieszczeniach i całkiem spory dom. Na gaz się nie zdecydowałem, bo mam wielu znajomych, dla których taki sposób ogrzewania domu okazał się porażką. Kupiłem więc węgiel orzech od polskiego dostawcy jakim jest śląska firma Smart Trans i na dzień dzisiejszy cieszyć się mogę niemałymi oszczędnościami i naprawdę skutecznym ogrzewaniem wszystkich pomieszczeń. Na przyszły sezon grzewczy, plan mam dokładnie taki sam. ;)
Awatar użytkownika
Polak
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017 08:09

Poprzednia

Wróć do Podłogi

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu