ogrzewanie podłogowe w łazience

Moderator: Paulina

ogrzewanie podłogowe w łazience

Postautor: pawel534 » 17 sty 2017 12:09

Cześć
Zastanawiam się nad zrobieniem ogrzewania podłogowego w łazience
Jakie wady ma takie rozwiązanie? Słyszałem że podobno jest bardziej "oszczędne" od tradycyjnych grzejników. Czy to prawda?
Z góry wielkie dzieki za pomoc :)
pawel534
 
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2017 09:48

Re: ogrzewanie podłogowe w łazience

Postautor: Polak » 17 maja 2017 08:27

Z własnego doświadczenia wiem, że ogrzewanie podłogowe sprawdza się jedynie jako forma uzupełnienia klasycznego ogrzewania (kocioł, grzejniki, zwykły opał itd.). Może i fajnie jest je mieć, ale nie jest to raczej konieczne (chyba, że zależy komuś, by w stopy było cieplej ;)). Nie rozumiem jednak osób, które decydują się na ZASTĄPIENIE grzejników zwykłym ogrzewaniem podłogowym. To kompletnie się nie sprawdza. Ja cieszę się, bo podczas okresu grzewczego oraz ogólnie w chłodniejsze dni, wykorzystuję po prostu ekogroszek, który doskonale się pali i zapewnia w domu przyjemną temperaturę. Zazwyczaj zamawiam ekogroszek Wesoła 100% u polskiego producenta opału jakim jest Smart Trans. Ogrzewanie jest naprawdę skuteczne, a sam opał pali się doskonale.
Awatar użytkownika
Polak
 
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2017 08:09


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu