Płytki białe cegiełki

Moderator: Paulina

Płytki białe cegiełki

Postautor: KasiaJ » 05 sty 2010 15:05

Marzy mi sie kuchnia skadynawska, taka trochę w starym stylu a między blatem a szafkami chciałabym położyć płytki w białe cegiełki.
Czy ktoś tak ma, ewentualnie możę wskazać sklepy gdzie można takie cudowniuśkie płyteczki kupić? :D
KasiaJ
 
Posty: 8
Rejestracja: 05 lis 2009 14:46

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: firanna » 07 sty 2010 14:41

cegielki biale blyszczace - ascot pun

http://www.ascot.it/en/products/ascot_studio/pun
firanna
 
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2009 09:58

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: twojaplytka » 18 sty 2010 14:18

Witamy serdecznie, osoby które chca kupic w rewelacyjnej cenie płytki ceramiczne, płytki ścienne, gresowe, podłogowe zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.twojaplytka.pl. Polecamy Państwu płytki ceramiczne, płytki gresowe, płytki łazienkowe. Zapewniamy własny transport. Posiadamy najlepszej jakości płytki Opoczno, płytki Paradyż, Tubądzin POLECAMY
twojaplytka
 
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2010 11:27

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: serwetka » 27 sty 2010 10:07

Spędziłam sporo czasu w Skandynawii i mam wrażenie, że mamy nieco inne zdanie na temat stylu skandynawskiego niż sami Skandynawowie :) Trzeba zauważyć, że poszli oni bardzo do przodu i lubują się w designie, który jednak nadal ma skandynawskiego ducha - co jest świetne! Co do samych płytek - nie jestem przekonana... W łazience tak: dają klimat relaksu do tego troszkę drewna i jest Skandynawko.
serwetka
 
Posty: 61
Rejestracja: 19 paź 2009 15:47

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: słoneczko » 06 kwie 2010 10:35

Fajna sprawa urządzić kuchnię w jakimś konkretnym stylu. Tylko nie wiem, czy myślałaś o tym, żeby w takiej sytuacji zatrudnić jakiegoś dobrego projektanta??
Dzięki temu będziesz miała takie wnętrze, o którym zawsze marzyłaś. Wiem, że bardzo dobrą i do tego niedrogą firmą jest n-design, każdy projekt jest dobierany do potrzeb klienta i jego koszt dostosowany jest do budżetu, jaki ma klient. Moim zdaniem w niektórych sytuacjach dobrze jest skorzystać z usług fachowca.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: Paulina » 26 paź 2013 12:32

W Leroy Merlin mają, sprawdź na stronie.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41

Re: Płytki białe cegiełki

Postautor: Eizzy » 25 lis 2013 15:22

To faktycznie troszkę większy koszt, ale czy nie lepiej położyć białych cegiełek? Zdecydowanie będzie to wyglądało bardziej efektownie. Np. tutaj to wygląda bardzo fajnie: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aran ... i-450.html .
Praca to ciągła walka. Do obiadu - z głodem, po obiedzie - ze snem.
Awatar użytkownika
Eizzy
 
Posty: 97
Rejestracja: 03 sie 2012 11:55
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu