pokój dzienny

Moderator: Paulina

pokój dzienny

Postautor: marta. » 25 lut 2011 08:41

Witam,
mam ogromny problem z wyborem koloru do pokoju i z rozmieszczeniem mebli. Jest to pokój na wschód, jest dość ciemny bo słońce do niego bezpośrednio nie wchodzi ponieważ ogranicza nam dostęp światła blok, który stoi jakieś 15 m od naszego. pokój jest o wymiarach 4m x 5m. Obecnie jedna ściana jest pomalowana na ciemnoszarą, pozostałe 3 na turkus. Niestety nie jest to trafiony dobór kolorystyczny - przynajmniej do tego pokoju. Chciałabym go trochę ocieplić, ale kompletnie nie mam pomysłu. Facet się nie zgadza na żaden żółty, kremowy itp.
Chciałabym zostawić tą szarą ścianę - bo bardzo mi się podoba. Ale nie jest to konieczne.

Co do mebli to mamy zestaw z brw zestaw Mateo[
w naszym przypadku w skład wchodzą:
komoda
stół[
6 krzeseł
witryna 1
witryna 2
witryna wisząca

Co do kanapy (3osobowa) to jest w kolorze - beżowo-brązowym + fotel + pufa

Teraz układ wygląda tak:

Obrazek

i ogólnie wg mnie jest taki rozstrzał, nie jest to spójne.

Chcę dokupić jeszcze jakis stoliczek mały, żeby stał przy kanapie. Ale też się wstrzymuje, bo u mnie ciężko z gustem :)

Prosze o jakieś rady. Jakbyście to widzieli.

z góry dzięki za pomoc

Marta
marta.
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2011 08:11

Re: pokój dzienny

Postautor: monika165 » 13 mar 2011 22:00

Witaj
Proponuję ożywić kolor takim fajnym odcieniem zieleni coś jak tutaj
Obrazek
I dobrać parę dodatków w tym odcieniu lub ciemniejszym, oczywiście w dobrym tonie by nie przesadzić ;))
monika165
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2011 09:21

Re: pokój dzienny

Postautor: jagus88 » 31 mar 2011 13:32

Na jedną ze ścian bym doradziła użycie Paneli dekoracyjnych w kolorze złotym (http://loftsystem.pl/pl/galeria) a pozostałe w kolorze kości słoniowej. Po stronie paneli zostawiłabym kanapę obok, której postawiłabym fotel. Na przeciwko wypoczynku postawiłabym meble. Stół z krzesłami obok okna.
jagus88
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2011 10:00

Re: pokój dzienny

Postautor: Danka » 30 kwie 2011 19:42

a jaki preferujesz styl?
ulubiony kolor? a co na podłodze: panele czy deski?
Danka
 
Posty: 80
Rejestracja: 24 paź 2010 20:08

Re: pokój dzienny

Postautor: bettyboop » 19 sie 2011 15:10

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku dobrym pomysłem byłoby porada u profesjonalnego dekoratora wnętrz. Z tego co wiem, to w n-design pracują bardzo dobrzy specjaliści. Zresztą wystarczy przejrzeć ich galerię na n-design.pl żeby się o tym przekonać. Oni na pewno najlepiej Ci doradzą w jaki sposób urządzić pokój dzienny.
bettyboop
 
Posty: 59
Rejestracja: 28 kwie 2010 15:26


Wróć do Pokój Dzienny

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu