Pomysł na aneks kuchenny i salon 20 m2 od podstaw

Moderator: Paulina

Pomysł na aneks kuchenny i salon 20 m2 od podstaw

Postautor: roxcod » 21 sty 2015 08:07

Witam. Proszę was o pomoc każdy pomysł się liczy. Jestem po zakupie mieszkania ale przed jego wykończeniem. Proszę o jakieś rady jak zaaranżować kuchnię z salonem aby nie przytłoczyła swoim wyglądem reszty pokoju. W salonie na niecałych 20 m2 chciałbym aby znalazła się kuchnia narożnik, i stół. Czy jest to możliwe? Wydaje mi się, że tak.ale jak to pogodzić w jedną spójną całość, Jakie kolory dobrać, czy wydzielić kuchnie wyspą czy blatem?

Podkreślę, że kuchnie chciałbym wykonać w bieli lakierowanej, mam już kupiony narożnik niebieski poniżej.

Proszę o pomoc i jakieś pomysły jak zestawić to wnętrze.
Załączniki
Kuchnia z salonem wymiary.JPG
Wymiary kuchni z salonem.
naroznik-moris.jpg
Niebieski narożnik
roxcod
 
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2015 08:57

Re: Pomysł na aneks kuchenny i salon 20 m2 od podstaw

Postautor: Paulina » 26 sty 2016 10:49

Hmm... Nie jestem pewna czy łączyłabym kuchnię z tym narożnikiem. Raczej postawiłabym na stół z krzesłami, tworząc kuchnię połączoną z jadalnią. Z tego co widzę, mieszkanie ma ponad 50 m2, więc może narożnik znajdzie swoje miejsce w innym pokoju? Pytanie też jakie funkcje mają spełniać poszczególne pomieszczenia w mieszkaniu.
Awatar użytkownika
Paulina
 
Posty: 163
Rejestracja: 12 mar 2011 22:41


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu