Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Luźne rozmowy na luźne tematy...

Moderator: Paulina

Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: mazur » 20 paź 2014 16:13

Witam. Szukam pomysłu na wyjazd listopadowy. Gdzieś w Polskę na kilka dni.
Jakie miejsca możecie polecić?
Awatar użytkownika
mazur
 
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2014 07:04

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: tomek84 » 20 paź 2014 19:13

Myślę, że Bieszczady jesienią są piękne i gdybym miał tylko okazję pojechać, to właśnie tam. Szczególnie polecam miejscowość Polańczyk. Jedno z piękniejszych miejsc w Polsce jak też cieplejszych pod względem temperatury. Napisz może coś więcej, czego oczekujesz, jakie są Twoje preferencje itp itd.
tomek84
 
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2014 22:25

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: bierk » 21 paź 2014 08:29

Może Poznań?
Jakiś czas temu odwiedziliśmy miasto na weekend. Niestety nie zobaczyliśmy wszystkiego co chcieliśmy ponieważ dwa dni to zdecydowanie za mało. Jeśli chcesz jechać na 4-5 to byłoby optymalnie ponieważ w Poznaniu ale i okolicach jest bardzo wiele ciekawych zabytków.
Noclegi w Poznaniu warto jest sobie wynająć tutaj:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... poznan.htm
Daję link do hoteli grupy Accor.
Świetna grupa hotelowa ( razem z żoną najczęściej wybieramy ich hotele kiedy podróżujemy, praktycznie nigdy się nie zawiedliśmy). Świetny jest hotel Mercure . Dwójka za ok 230 zł ale samo centrum miasta.
Obrazek
bierk
 
Posty: 55
Rejestracja: 29 sie 2014 07:28

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: konrad » 21 paź 2014 08:58

To zależy jak chcesz spędzić czas. Ja w zeszłym roku byłem na Mazurach (Ruciane -Nida), taka objazdówka po okolicy. Było całkiem nieźle, na pewno będę chciał tam wrócić. Można było odpocząć, wyciszyć się.
konrad
 
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2014 12:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: Milka » 22 paź 2014 11:45

Polecam przyjechać do Gdańska i pozwiedzać, jeśli jeszcze tam nie byłaś.
Możesz sobie tutaj poczytać co nieco na temat tego miasta: http://wrzeszcz.trojmiasto.pl/.
W dzielnicy Wrzeszcz znajdziesz ciekawe przykłady architektury z różnych epok. Pięknie prezentuje się na przykład gmach Politechniki Gdańskiej, który reprezentuje neorenesans niderlandzki. Równie ciekawym miejscem jest Dwór Królewskiej Doliny. Jest to jeden z najstarszych budynków w tej części miasta. Ponadto warto też zahaczyć chociaż o jedną z trzech willi: Berneaud, Kirsch lub Schrey.
Pamiętaj, że nawet taki niepozorny wypad może stanowić inspirację.
Milka
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 paź 2014 11:38

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: aurelian.wlodarczyk » 24 lis 2014 10:27

To wszystko zależy, czego potrzebujesz, ale jezeli chcesz jechac na krótki wakacje w Polsce - to wyjedz do jakiegoś spa nad morzem. Szczególnie po sezonie oni mają naprawdę dobre ceny...
aurelian.wlodarczyk
 
Posty: 10
Rejestracja: 24 wrz 2014 08:08

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: maciek_lubon » 22 gru 2014 16:30

Ja myśle, że fajnym pomysłem byłaby wycieczka po różnych dużych miastach w Polsce (np. Wa-wa, Kraków, Poznan, Wrocław)... te miasta akurat mają bardzo dużo do zaoferowania.
maciek_lubon
 
Posty: 9
Rejestracja: 22 gru 2014 16:26

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: stukupuku » 27 sty 2015 18:44

Ja też polecałabym jakieś duże zabytkowe miasto. Wrocław, Kraków i Toruń mają wiele do zaoferowania.
stukupuku
 
Posty: 10
Rejestracja: 20 sty 2015 15:04

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: lilka91 » 13 mar 2015 05:33

My myslimy w tym roku o mazurach :) Chcielibyśmy zobaczyć to zoo http://www.e-wczasy.pl/atrakcje/499,maz ... zoo-safari i popływać trochę łódką. Do dużych mast nas raczej nie ciągnie. Być może dlatego, że sami mieszkamy w mieście i cenimy sobie ciszę i spokój podczas urlopu. Mąż namawia mnie też na wyjazd nad morze ale nie jestem przekonana, nie lubie tłoku :)
lilka91
 
Posty: 26
Rejestracja: 01 mar 2015 20:58

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: barney » 18 mar 2015 10:53

Ja w tym roku jadę w lasy a mianowicie na agroturystykę
barney
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 lut 2015 15:21

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: Klaudia221 » 03 maja 2015 17:48

Agroturystyka moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, zwłaszcza jeżeli jedzie się z dziećmi. Mają niezłą frajdę. Ja natomiast kiedy tylko czas pozwoli, wybieram się nad morze, a konkretnie planuję odwiedzić Dębki. Jest to zdecydowanie moje ulubione miasto nadmorskie i zawsze doskonale tam odpoczywam http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/debki
Klaudia221
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2015 22:52

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: thorusek19 » 13 maja 2015 10:02

My planujemy wybrać się do ustki nad morzem :)
thorusek19
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2015 10:01

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: cometa » 13 lip 2015 17:45

W listopadzie w Polsce jest mało urokliwych miejsc ;) Możesz pojechać gdzieś na gorące źródła, trochę tego w Polsce jest, wystarczy wpisać w google i znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie.
cometa
 
Posty: 35
Rejestracja: 25 lis 2010 09:43

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: kokoszka » 17 sie 2015 14:05

Oj nie zgodzę się ze swoim poprzednikiem. Ja byłam pod koniec października z mężem w Rowach w zeszłym roku i zaliczam ten wyjazd do naprawdę udanych. Wiele zależy od tego gdzie się wybierzesz i zatrzymasz na noc. My byliśmy w hotelu Kormoran i nie dość, że zwiedziliśmy Słowiański Park Narodowy (z resztą mieliśmy na niego widok z balkonu ;), to jeszcze zrelaksowaliśmy się w hotelowym spa i saunie. No rewelacja!
kokoszka
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 gru 2014 12:03

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: marynioja1 » 28 wrz 2015 18:21

.................
marynioja1
 
Posty: 25
Rejestracja: 16 sie 2015 07:34

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: kamyczek » 29 wrz 2015 07:59

Wszystko zależy od twoich upodobań, czy chcesz coś zwiedzić i mieć łatwy dostęp do sklepów, obiektów kulturalnych- jeśli tak wybieraj mniejsze lub większe miasta z duszą. Polecam Kraków, Zakopane.
A jeśli chcesz się zaszyć z dala od zgiełku i ludzi wybierz Beskidy lub Tatry, przepięknie prezentujące się jesienią.
kamyczek
 
Posty: 100
Rejestracja: 22 wrz 2015 07:32

Re: Pomysł na krótkie wakacje w Polsce

Postautor: darekbasiak » 02 paź 2015 11:31

Na szybkiego kiedyś skoczyliśmy do Szczawnicy na weekend, był to sezon z noclegami było słabo tutaj http://www.szczawnica.nrs.pl znaleźliśmy fajną odpowiadającą naszym standardom kwaterę.
darekbasiak
 
Posty: 30
Rejestracja: 02 wrz 2014 09:54


Wróć do Hydepark

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu