Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Moderator: Paulina

Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Postautor: Tatiana » 19 lis 2009 11:50

No właśnie ceny porządnych mebli z salonu i od fachowców bardzo sie różnią, ale z tego co wiem to owo "fachowcy" bywają różni i może warto już dołożyć ten tysiączek czy dwa i kupić meble z gwarancją z salonu. Co o tym myślicie? ilu z was jest zadowolonych z fachowców i zaoszczędziło dzieki temu kaskę?
Tatiana
 
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2009 09:42

Re: Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Postautor: Festina Lente » 20 lis 2009 13:47

Meble naszej kuchni robi stolarz z fabryki mebli, po godzinach wykonujący zabudowy na zamówienie. Widziałam wcześniej efekty jego pracy, spodobały mi się i teraz jesteśmy już umówieni na konkretną datę, w której zabudowa stanie w mojej kuchni. Cena oczywiście będzie sporo niższa niż kwoty podawane w studiach zabudowy wnętrz. Jeśli tylko możemy sprawdzić staloarza i widzimy jego wcześniejsze dzieła to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaoszczedzić nieco grosza i wydać je np. na jakieś dodatki:)
Festina Lente
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2009 13:44

Re: Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Postautor: Władek27 » 11 sty 2010 05:23

Zorientowałem się już danow, że 3/4 ceny płaci się za MARKĘ, a niekoniecznie za jakąś extra jakość. Nie wydaje mi się, że w mniej znanym "zakładzie" nie są w stanie zrobic mebli równie dobrze (jak nie lepiej) za duuuużo mniejsze pieniądze. Dlaczego np. poza Warszawą ceny są niższe, czy to znaczy że meble sa gorsze?
wiele zależy od miesca zakupu...
Władek27
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2009 16:17

Re: Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Postautor: Gosia » 13 cze 2011 10:48

wszystko zależy jak się trafi, warto poszukać sprawdzonej firmy, u mnie meble do kuchni tylko na wymiar wchodziły w grę, zdecydowałam się na firmę Fawre, porządna kuchnia jak najbardziej z objęta gwarancją, co do stolarzy to niestety różnie bywa, po zamontowaniu i zapłaceniu za kuchnię, zdarza się całkowity brak kontaktu z wykonawcami w razie jakiś problemów z meblami
Awatar użytkownika
Gosia
 
Posty: 62
Rejestracja: 27 lis 2010 14:05

Re: Meble kuchenne z salonu czy od "fachowca"?

Postautor: cebul-1987 » 11 mar 2015 19:14

Witam.
Ja osobiście preferuję meble na wymiar. A już szczególnie do kuchni, gdzie stół trzeba dopasować nierzadko do specyficznie urządzonego wnętrza. W MebleSedia kupiliśmy stół kuchenny na wymiar. Piękny, z dębowym blatem, utrzymany w białej kolorystyce. Super pasuje do całego wystroju, a dzięki temu, że jest masywny, jest też solidny i stabilny.
cebul-1987
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 sty 2014 13:33


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu