Pokój 3x2 jako pracownia i sypialnia

Moderator: Paulina

Pokój 3x2 jako pracownia i sypialnia

Postautor: lukaszx » 05 lip 2011 12:08

Witam, jako, że już mam dosyć siedzenia w tej ciasnocie postanowiłem coś zrobić. Pokój ma wymiary 3m x 2m +/- 5-7cm
Obecne ustawienie w nim wyląda tak.
Obrazek
drzwi na górze po prawej a okno na dole zajmuje praktycznie całą szerokość pokoju, po lewej stronie jest ok 30cm pustej ściany. Nad drzwiami są dobudowane dodatkowe szafki.
Nie ma możliwości przesunięcia ścian, mieszkanie ma 40m2 a mieszkają w nim 3 osoby...

Stanowisko przy którym najczęściej siedzę czyli biurko jest stanowczo za małe 110cmx50 głębokości jest niewystarczające.
W internecie na stronie IKEA znalazłem antresolę i zastanawiam się czy nie było by to lepsze rozwiązenie.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00160866
Nie mam pomysłu jak to ustawić, bo można zrobić tak że po szerokości pokoju(nie wiem czy wejdzie, bo całość ma 213cm) lub po długości przy lewej ścianie ale wtedy to sięga prawie do końca pokoju i tam na ścianę gdzie obecnie stoi biurko można wstawić małą szafę. Proszę jeżeli ktoś ma jakiś pomysł na zrealizowanie tego pokoju. Będę wdzięczny, bo muszę się tu jeszcze przemęczyć kilka lat póki mnie będzie stać na wynajem czegoś swojego.
lukaszx
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2011 11:54

Re: Pokój 3x2 jako pracownia i sypialnia

Postautor: LozkaWodne » 21 mar 2012 23:05

Warto kupić łóżko piętrowe z biurkiem, albo z szafą, to zaoszczędzi trochę miejsca, do tego parę półek.
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22


Wróć do Gabinet

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu