ekologiczne budowanie

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

ekologiczne budowanie

Postautor: karol » 23 lip 2010 14:47

Ja jestem za ekologicznym budowaniem, począwszy od projektu, wykonania na wyposażeniu skończywszy. Troska o środowisko powinna stać się naszym nawykiem, dlatego warto się dowiadywać o takich rozwiązaniach. Dużo informacji znajdziecie w sieci, ja polecam poczytanie o akcji Mój Świat jest Eco.
karol
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2010 14:39

Re: ekologiczne budowanie

Postautor: KaskaW79 » 19 lip 2011 22:08

no tak ale niestety ekologiczne czesto znaczy bardzo drogie :(
KaskaW79
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2011 21:53

Re: ekologiczne budowanie

Postautor: anetaK » 15 kwie 2015 14:13

No niestety ekologia kosztuje
Awatar użytkownika
anetaK
 
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2015 11:32

Re: ekologiczne budowanie

Postautor: starawarszawa » 22 lis 2018 15:30

No dokładnie, ekologiczne budowanie kosztuje, ale moim zdaniem lepiej jest wydać więcej pieniędzy, dzięki czemu nasza planeta może nieco dłużej pożyje. Ale są też takie firmy jak ta https://www.lemitor.com.pl/pl/uslugi/przeglad-srodowiskowy-i-audyt-ekologiczny które sprawdzają jak firmy prowadzą swoje miejsca pracy i oni chociaż pilnują tego naszego środowiska.
starawarszawa
 
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2017 15:14

Re: ekologiczne budowanie

Postautor: Aza » 27 mar 2019 21:44

Ekologiczne budownictwo moim zdaniem jest bardzo popularne. Coraz częściej powstają domy o drewnianej konstrukcji. Moi znajomi budowali dom z bala z Natur Eko Dom, może i materiał jest droższy ale ile zaoszczędza się na czasie budowy takiego domu. Dom z bala powstał w niespełna trzy miesiące, a jest nie tylko ekologiczny ale i energooszczędny. Dodatkowo panuje w nim świetny mikroklimat mający znakomity wpływ na nasze zdrowie.
Aza
 
Posty: 31
Rejestracja: 12 maja 2015 20:40


Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu