Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Moderator: Paulina

Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: Czyścioch » 05 lis 2009 09:47

Mam możliwość połączenia sypialni z łazienką (sąsiadują ze sobą i ścianka jest działowa), ale zastanawiam się nad plusami i minusami takiego rozwiązania. Proszę o sugestie
Czyścioch
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2009 15:26

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: Lolitta » 17 lis 2009 10:55

Albo ci sie podoba coś takiego, albo nie, nie wiem czy jest sens pisać o plusach takiego rozwiązania, kwestia wrażliwości estetycznej. Jeśli uda się stworzyć coś spójnego i harmonijnego to chyba zawsze warto zastanowić się nad poszerzeniem przestrzeni i otwarcie nowych perspektyw. Jeśli tylko uda się zapewnić osobie załatwiającej swoje potrzeby fizjologiczne minimum prywatności, jeśli nie pralka która stoi w łazience nie jest włączana na noc, jeśli zapewniona jest doskonała wnetylacja to warto chyba iść na całość. Tak sobie myślę, że takie rozwiązanie jest bardzo dobre jeśli łazienka jest pozbawiona toalety, która znajduje się w innym miejscu mieszkania, tak żeby pan domu, bo to z reguły o oni w tym celują mógł spokojnie zatopić się w studiowaniu prasy podczas akcji uwalniania stolca :D . Tyle z moje strony
Awatar użytkownika
Lolitta
 
Posty: 6
Rejestracja: 08 lis 2009 15:30

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: Dobrawa » 08 gru 2009 11:45

Znalazłam na naszym forum. Okazuje się, że chcieć to znaczy móc, a łączenie sypialni z łaziekną wcale nie musi się wiązać z wieloma przeróbkami, czy zatrudanianiem superdrogich stylistów.
Załączniki
azienka z sypialnią.png
Awatar użytkownika
Dobrawa
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2009 08:29

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: Kubik-Meble » 23 mar 2010 21:18

Zastanów się czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie. Sypialnia powinna byc raczej przytulna,a powyzsze zdjecie z łazienka w ogóle mnie nie przekonuje.
Łóżka
Szafki nocne
Komody
Materace
Zamówienia indywidualne

http://www.kubik-meble.pl
Awatar użytkownika
Kubik-Meble
 
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2010 08:55

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: słoneczko » 08 kwie 2010 10:59

Wiesz moim zdaniem to jest dość dobry pomysł pod warunkiem, że ta łazienka będzie tylko dla tych, którzy mają dostęp do tej sypialni, a ogólnodostępna będzie inna... wiesz mogę powiedzieć, że takie rozwiązanie ma kilka swoich plusów, ale może w tej sytuacji dobrze by było skonsultować się z jakimś specjalistą. Wiesz z kimś kto zajmuje się projektowaniem wnętrz. Moim zdaniem tak będzie najrozsądniej, bo przynajmniej będziesz wiedział czy warto jest urządzić łazienkę w sypialni.
Z tego co wiem bardzo dobrą i tanią firmą jest n-design. W niektórych sytuacjach dobrze jest nasze pomysły konsultować z innymi.
słoneczko
 
Posty: 74
Rejestracja: 23 lut 2010 13:59

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: Gosia » 20 sty 2011 16:41

to może być fajne rozwiązanie jak się ma dwie łazienki lub nie ma się dzieci, albo zrobi się dwa zamykane wejścia, bo ja nie chciałabym aby podrastające dziecko przechodziło mi do łazienki przez sypialnię,
robiąc sypialnię z łazienką koniecznie oddzielona powinna być drzwiami, bo taka wanna na przeciwko łóżka jak na powyższym zdjęciu to wymaga pełnej akceptacji
a może by oddzielić łazienkę od sypialni takimi drzwiami ja w tej zabudowie: http://www.iszafy.pl/pl/inspiracje/lazi ... ornamentem
Awatar użytkownika
Gosia
 
Posty: 62
Rejestracja: 27 lis 2010 14:05

Re: Chcę połączyć sypialnie z łazienką

Postautor: liliana01 » 05 sie 2011 21:16

Sama się przymierzam do takiego rozwiązania. Świetnie to wygląda https://www.facebook.com/home.php#!/pho ... =1&theater. Niedługo wprowadzamy się do nowego domu i połączymy sypialnię z łazienką. Ale będzie to tylko nasza łazienka. Dla dzieci i gości będzie inna, ale też ładna (podobne meble jak na zdjęciu), ale to już osobny temat. Łazience połączonej z sypialnią mówię zdecydowanie tak :)
liliana01
 
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2011 21:15


Wróć do Sypialnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu