PROBLEM Z KUCHNIĄ

Jak znaleźć dobrą firmę projektową? Opinie o pracowniach architektonicznych.

Moderator: Paulina

PROBLEM Z KUCHNIĄ

Postautor: caffekik » 18 paź 2011 09:21

Witam, niedawno kupiłam mieszkanie i wydałam na nie wszystkie pieniądze jakie były oraz dokredytowałam się.... Na chwilę obecną mam problem z projektem kuchni a niestety nie stać mnie na projektanta, czy mogłabym liczyć na pomoc tym bardziej że kształt kuchni jest nietypowy i kompletnie nie mam pomysłu co tam zrobić. Na pewno marzy mi się wyspa tylko nie mam pojęcia jak ją usytuować, gdyby ktoś był tak miły i podsuną jakiś pomysł byłabym wdzięczna. pozdrawiam Magdalena
caffekik
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2011 09:05

Re: PROBLEM Z KUCHNIĄ

Postautor: ProstyKąt » 06 lis 2011 20:27

Witam,
Niewiem czy nie za późno już ale zainteresował mnie Pani post.
Jeśli informacja jest aktualna o jestem zainteresowana współpracą. Jestem początkującą projektantką, od razu zaznaczam że nie zależy mi na zysku tylko na zdobyciu doświadczenia może byłaby Pani zainteresowana takim układem, kiedy Pani mi udziela wszelkich informacji co do wnętrza i przede wszystkim co do oczekiwań, a ja wykonuję projekt zupełnie bez zobowiązań finansowych. Pani może skorzystać z mojego projektu jeśli się spodoba ( może chociażby nasunąć jakieś rozwiązania), a ja zyskam pierwszego klienta:)
Mam nadzieję, że moja propozycja Panią zainteresuje.
pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Dominika
ProstyKąt
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2011 20:15


Wróć do Projektanci i architekci wnętrz

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości



© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu