A może kuchnia z Ikea???

Moderator: Paulina

A może kuchnia z Ikea???

Postautor: Tajemniczy Zbigniew » 30 lis 2009 09:46

Intryguje mnie jakość kuchni z IKEA podoba mi sie bardzo czerwona faktu abstrakt, ale boję się trochę bo o IKEA słyszałem z żoną różne opinie... Jak to jest naprawdę?...
Załączniki
faktum abstrakt.jpg
Tajemniczy Zbigniew
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2009 09:31

Re: A może kuchnia z Ikea???

Postautor: HardCore » 30 lis 2009 23:44

Witamy
mamy kilka szafek (na razie w mieszkaniu ) od ponad 4 lat, i nic złego nie możemy powiedziec, fronty mamy drewnine - nie pamietam chyba sosna patynowana i jest ok, nic sie nie wykrzywiło, zawiasy działają bez zarzutów, z obudow nic się nie dzieje, jak kiedys uda nam się postawić domek to chyba raczej tez weźmiemy z ikei, co tu mówić może wybór nie największy, ale koszt np drewnianych frontów- jesli ktos takie bierze pod uwagę niższe niż gdzie indziej
zreszta zawsze można kiedys jak sie wygra w totolotka zmienić :D
Awatar użytkownika
HardCore
 
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2009 10:42

Re: A może kuchnia z Ikea???

Postautor: Martin » 10 gru 2009 01:43

Mam meble kuchenne z ikea, które sami z zoną poskladalismy. Wszystko elementy do siebie pasowaly, a teraz nic nie piszczy, ani skrzypi, zawiasy sa bardzo dobrej jakosci, tak samo prowadnice w szufladach, a musze dodac, ze dziecko nie raz trzasnie ktoras z szuflad i wszytsko sie trzyma. Ja bardzo czesto lubie usiasc na blacie, który wytrzymuje bez zarzutu ten słodki ciężar.
Awatar użytkownika
Martin
 
Posty: 5
Rejestracja: 10 gru 2009 01:37

Re: A może kuchnia z Ikea???

Postautor: Lady Tampax » 11 gru 2009 12:54

Widzę, że na forum sami miłośnicy IKEA. Pozwole sobie nie zgodzić się tymi entuzjastycznymi opiniami. Jak dla mnie to te meble są dosyć kiepskiej jakości zwłaszcza jeśli chodzi o mocowania, zawiasy, łączenia. Dosyć szybko się wszystko rusza, chwieje i skrzypi. Najbezpieczniejsze są meble bez elementów ruchomych. Choć moze przez te kilka lat zrobili postępy, i jeśli kupujemy kuchnię za ok 10 tys. to oferują man dobry towar
pozdrawiam
Lady Tampax
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 lis 2009 12:32

Re: A może kuchnia z Ikea???

Postautor: Wujo Dobra RAda » 15 gru 2009 12:34

IKEA nigdy jeszcze mnie nie rozczarowała. Owszem zdarzają się wady, ale nadrabiają to super obsługą reklamacji. Kiedys kupilem gablotke i okazalo sie po przetransortowaniu do domu ze wszytskie szyby sa potluczone - zadwonilem zglosiem i wymienilem na nowa bez mrugniecia okiem. I radzę nie kupować najtańszego towaru, bo rzeczywiście z jego jakością może być różnie...
Awatar użytkownika
Wujo Dobra RAda
 
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2009 09:33


Wróć do Kuchnia

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu