Z czego blat w łazience

Moderator: Paulina

Z czego blat w łazience

Postautor: sewerynstal. » 02 gru 2009 10:07

Walczę z pewnym zagadnieniem. W łazience będzie szafka pod dwie umywalki (wpuszczane w blat) obok siebie. Do tego blat ma być obłożony płytkami. Zastanawiam się z czego ten blat zrobć? Zamówienie szafki pod wymiar u stolarza chyba mija się z celem, poza tym - czy taką szafkę/blat na niej da się obłożyć płytką? Myślałem o zrobieniu dwóch słupków (boków szafki) z suporexu, i do tego blat z płyty g/k, ale - nie mam pojęcia jak to wzmocnić, bo wpuszczę dwie umywalki to mi wszystki przez płytę na dół przeleci...
Jakieś sugestie/ własne doświadczenia drodzy forumowicze?
sewerynstal.
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2009 12:25

Re: Z czego blat w łazience

Postautor: Piękny Roman » 03 gru 2009 04:46

Jak dla mnie to najładniejsze są blaty kamienne np. z marmuru. Mam taki pod 2 umywalki wpuszczane w blat z marmuru (zbrojonego i wzmacnianego od spodu) koszt takiego blatu ok 2000 zł i oczywiście trzeba go odpowiednio zaipregnować
Awatar użytkownika
Piękny Roman
 
Posty: 5
Rejestracja: 03 gru 2009 04:36

Re: Z czego blat w łazience

Postautor: sewanna » 15 gru 2009 14:27

Moim zdaniem wystarczy płyta OSB. Do tego jeszcze siatka i klej. Jak wyschnie można przyklejać klej płytki.
sewanna
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 paź 2009 09:23


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu