Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Moderator: Paulina

Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Postautor: natali » 15 lis 2009 08:52

Na etapie urządzania łazienki (dom w stanie surowym) planujemy wpuszczenie wanny w podgłogę. Chcemy wylać tzw. sarkofag z betonu i obłożyć go sytropianem, ale zastnawiamy się czy nie też innych rozwiązań
Awatar użytkownika
natali
 
Posty: 6
Rejestracja: 15 lis 2009 08:50

Re: Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Postautor: Ciociosan » 20 lis 2009 09:24

Efekt zależy od tego na jaką głębokosć wpuścisz wannę, ja swoja wpuściłem na 15 cm i jest super, znam też ludzi którzy wpuścili sobie w sarkofag całą wannę i powstał efekt dołu do polowania ma mamuty:). Do takiej wanny można wpaść i już nie wyjsć, tak więc technika jest ok tylko dobrze przemyśl głokość. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ciociosan
 
Posty: 9
Rejestracja: 20 lis 2009 09:19

Re: Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Postautor: Borys Bestia » 14 gru 2009 11:27

Taka wanna w podłodze możę dać bardzo fajny efekt. Mysle tylko, ze do tego potrzebna jest bardzo duza wanna, np okragla o srednicy 3 m, usytuowana posrodku lazienki. Tak więc i łazienka musi być odpowiednio duża - tworzy się w ten sposób coś w rodzaju minibasenu. W mniejszym pomieszczeniu grozi nam efekt niecki do kąpania. Jeśli chodzi o technikę to wpuszczam wanne w podloge, na grubosc wylewki.
Awatar użytkownika
Borys Bestia
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 gru 2009 11:00

Re: Jak wpuścić wanne w podgłogę?

Postautor: Sajgonka3, 50 » 16 gru 2009 09:59

wydaje mi sie, że wasze obawy o to, że wanna wpuszczona całkowicie w podłogę będzie przypominała nieckę czy dziurę w podłodze, wszystko zalezy od inteligenej aranzacji
Załączniki
wanna_w_podlodze.jpg
Sajgonka3, 50
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2009 09:26


Wróć do Łazienka

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu