KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Informacje o aktualnych trendach w architekturze wnętrz i nie tylko.

Moderator: Paulina

Re: KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Postautor: staś » 14 gru 2009 12:00

Ta choinka została chyba stworzona przez mistrza świątecznego nastroju :D . Bardzo fajny wątek, rzeczywiście czasami ciężko od razu stwierdzić, czy coś jest genialnym pomysłem czy tylko koszmarkiem designerskim. Znalazłem ciekawy stolik, który od razu mnie uwiódł, jest ładny, i co równie ważne bardzo dowcipnie pomyślany, może być tylko problem z trwałością tego arcydzieła.
Pozdrawiam
Załączniki
stół ze szkła.jpg
stół ze szkła.jpg (16.71 KiB) Przeglądany 2886 razy
staś
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2009 11:56

Re: KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Postautor: raven » 16 gru 2009 15:28

Ten stół z krzesłami zupełnie mnie rozwalił 10/10 w kategorii genialne oczywiście!
Załączniki
stolikrzesla2.jpg
stolikrzesla1.jpg
Awatar użytkownika
raven
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2009 15:16

Re: KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Postautor: Muchomór » 17 gru 2009 11:03

Stolik w istocie super, może stanowić ozdobę każdej nowoczesnej kuchnio-jadalni. Pozwolę sobie zaprezentować największy stylistyczny koszmar z jakim sie spotkałem. Wprawdzie godna podziwu jest finezja z jaką płytku przechodzą w maske gazową, to sam pomysł - połączenia prysznica z maską gazową przywodzi mi na myśl prysznice w oświęcimiu
Załączniki
maskagazowaprysznicyf1.jpg
Awatar użytkownika
Muchomór
 
Posty: 3
Rejestracja: 17 gru 2009 10:18

Re: KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Postautor: Tabula Rasa » 21 gru 2009 11:09

To z pewnością nie jest propozycja fotela dla minimalistów i zwolennikow prostych form :D
Załączniki
fotel1.jpg
taki tam fotelik krajobrazowy :)
Awatar użytkownika
Tabula Rasa
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2009 10:06

Re: KOSZMARNE CZY GENIALNE?

Postautor: Tajemniczy Zbigniew » 22 gru 2009 15:36

Rzeczywiście fajowy ten fotel, nie trzeba wychodzić z domu by przeżyć wysokogórską przygodę :D , jak dla mnie pomysł do dupy, no może takie designerski na wystawę, ale wstawić sobie coś takiego do domu? Nigdy w życiu. Dołączam się z fotelikiem sprzęgniętym z lampą. Też niezły koszmarek, choć sam pomysł nie jest może taki głupi :D
Załączniki
fotelzlampa1.jpg
Tajemniczy Zbigniew
 
Posty: 6
Rejestracja: 30 lis 2009 09:31

Poprzednia

Wróć do Design, wzornictwo, pomysły

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu