sufit podwieszany w łazience

Wykonanie sufitów podwieszanych i nie tylko

Moderator: Paulina

sufit podwieszany w łazience

Postautor: Laik » 14 gru 2009 19:46

Czy ktoś ma? Co myślicie o takim rozwiązaniu?"
Laik
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 lis 2009 12:09

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: Piróg » 15 gru 2009 14:56

Dla mnie bomba, planuję sobie taki zrobić. Z tym, że prosty, na całości. Moja łazienka jest dość wysoka więc dzięki temu się ją obnizy i będzie można zamontować halogeniki. Marzę o rownomiernie oświetlonej łazience, a żeby to osiagnąć to tylko halogeniki. polecam takie rozwiązanie!
Piróg
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 lis 2009 12:32

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: Bruk » 16 gru 2009 13:59

Jak dla mnie ten sufit podwiedzany to może być gwiazda jednego sezonu. Raz że nie za bardzo mi się podoba( może własnie przez przekrorę - bo wszyscy tak mają), a może wlasnie dlatego, ze na pewno po jednym, dwoch sezonach sufity podwieszane wyjda z mody. Jest ogromy wybór żyrandoli łazienkowych, więc z pewnością coś ciekawego się wybierze
Awatar użytkownika
Bruk
 
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2009 11:09

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: Durex » 20 gru 2009 23:45

Zachowajmy zdrowy rozsądek i umiar, nie oceniajmy z góry, czy sufity są ok czy nie, bo przecież wszystko zależy od łazienki. Wydaje mi się, że jeśli ktoś postawi na klasykę - to niech sobie żyrandol powiesi, jeśli na nowoczesne wnętrze to podwieszany i halogeny lub ledy. No chyba że ktoś woli misz masze, tak czy owak sufity podwieszany moim zdaniem nie pasuje do każdej łazienki a i tak wszystko zależy od gust właśiciela
Durex
 
Posty: 4
Rejestracja: 16 gru 2009 10:05

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: notofrugo » 22 gru 2009 11:56

Mi bardzo podoba sie rozwiązanie pt. sufit podwieszany, ale nie jako element umożłiwiający wstawinie halogenów, bo tych z kolei nie cierpię. W związku w tym wstawiliśmy w taki sufit dla efektu 4 kostki z matowego szkła i puściliśmy nad sufitem wszystkie kable lazienkowe.
Awatar użytkownika
notofrugo
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2009 11:55

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: LozkaWodne » 25 lip 2012 10:53

U mnie zrobiony jest sufit podwieszany ale w salonie :) do tego fajne lampki , które ożywiają wnętrze. W łazience tez bym mogła spróbować, ale jest taka niewielka, że szkoda jest jeszcze zmniejszać przestrzeń
LozkaWodne
 
Posty: 41
Rejestracja: 22 sty 2012 19:22

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: pomalowana » 14 lut 2013 15:17

Ja mam u siebie. Pomijając fakt, że halogeny punktowe pożerają masę prądu, to jest bardzo ok. Poszukaj może jakiś Ledowych lampek.
pomalowana
 
Posty: 46
Rejestracja: 24 sty 2013 12:53

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: Nina » 15 lut 2013 11:57

Dokładnie, ledy to teraz standard. Opłaca się zainwestować, rachunki są znacznie mniejsze i koszt takich lampeczek szybko się zwróci. Co do sufitu podwieszanego to trend nadal trwa, nie dość, że można sobie poszaleć z aranżacją i np. wymarzyć wielostopniowy, to jeszcze dodatkowo finezyjnie umieścić w nim oświetlenie, zyskując możliwość operowania klimatem. Do dużych łazienek jak znalazł!
Nina
 
Posty: 39
Rejestracja: 30 sty 2013 21:39

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: udekorowana » 25 cze 2014 08:33

Mam podwieszony sufit w łazience ale niezbyt się sprawdza.Mam ją małą i po kąpaniu jest za dużo pary.
udekorowana
 
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2014 12:04

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: Bojewska » 25 cze 2014 19:47

Nie mam, ale przyznaję, że bardzo chcialabym miec - zmniejszyłoby się za wysokie wnętrze i koszt ogrzewania też od razu by spadł, więc jak kiedyś będę miec kaskę, to na pewno zrobię.
Bojewska
 
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2014 18:34

Re: sufit podwieszany w łazience

Postautor: klarysa » 20 lis 2019 13:23

Szukam możliwości obniżenia sufitu w hali nad przestrzenią biurową. Dostałam od jednej firmy propozycje wykonania zamiast sufitu podwieszanego napinany. Czy faktycznie tak dobrze działa, bo mi zachwalali a nie kojarzę nigdzie na oczy tego zjawiska.
klarysa
 
Posty: 82
Rejestracja: 06 lip 2016 07:36
Lokalizacja: Skawina


Wróć do Sufity

 


  • Podobne Tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron


© 2009 Projektowanie i wystrój wnętrz | projekty wnętrz – ProjektowanieWnetrz.eu